Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 fotiek, za ktorými sa skrývajú príbehy plné hrôzy!

Fotky tit.png
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Prípady, s ktorými sa tieto možno na prvý pohľad nevinné fotky spájajú, sú poriadne desivé…

1. Fotka Reginy Kay Waltersovej

Autorom tejto znepokojujúcej fotografie, na ktorej je 14-ročná Regina, je sériový vrah Robert Ben Rhoades. Vrah jazdil po Spojených štátoch so svojím prívesom, ktorý bol vybavený mučiarňou. Fotka vznikla na opustenej farme v štáte Illinois, kde Rhoades Reginu zavraždil. Predtým jej ostrihal vlasy a donútil ju obliecť si čierne šaty a obuť lodičky.

Io0nsox.jpg
www.reddit.comFoto: www.reddit.com

2. Posledná fotka Travisa Alexandra

Autorkou poslednej fotky tohto mladíka je jeho priateľka a zároveň vrahyňa Jodi Arias. Krátko na to, ako ho odfotila, ho dobodala. Potom si odfotila jeho krvavé telo a napokon ho strelila do hlavy. Jodi sa nevedela vyrovnať s tým, že sa s ňou chcel Travis rozísť.

Po42j3rxk4.jpg
cdn-ugc.cafemom.comFoto: cdn-ugc.cafemom.com

3. Únos a vražda Jamesa Bulgera

Na fotke sú dvaja 10-ročný chlapci, ktorí uniesli len dvojročného Jamesa Bulgera. Následne ho mučili a napokon zavraždili. Jeho mŕtve telo nechali ležať na koľajnicach. Obaja chlapci boli usvedčení z vraždy a stali sa tak najmladšími odsúdenými vrahmi v 20. storočí.

James bulger.jpg
www.nieuwsdossier.nlFoto: www.nieuwsdossier.nl

4. Masaker na Kolumbíjskej strednej

Na prvý pohľad to vyzerá ako úplne normálna školská fotka. Všimni si však chlapcov v ľavom hornom rohu, ktorí mieria do objektívu. Ide o Erika Harrisa a Dylana Klebolda, ktorí o pár týždňov neskôr postrieľali svojich spolužiakov.

Odjhcpykbdvbciyfqoun.png
spiderhacksaw.files.wordpress.comFoto: spiderhacksaw.files.wordpress.com

5. Vrah rodičov

Hoci to vyzerá ako obyčajná fotka z párty, až taká obyčajná nie je. Chlapec vpravo je Tyler Hadley, ktorý zabil oboch svojich rodičov kladivom. Tri hodiny strávil upratovaním domu a potom zavolal priateľov na párty. Mŕtve telá jeho rodičov boli stále v dome.

Horizon33_2015 11 10_11 5 7.png
www.instagram.comFoto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. novembra 2015Zdroj imgur.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: