5 komédií, v ktorých si zahrala herečka Cameron Diaz

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 03 18 oa20.42.53.jpg

Americká herečka Cameron Diaz patrí k hereckým hviezdam posledných rokov a svoj herecký talent predviedla už v nejednom skvelom filme. Nerobí jej problém zahrať si v rodinnej komédii, no cudzia jej nie je ani taká dráma. Vybrali sme 5 komédií, v ktorých táto herečka stvárnila hlavnú úlohu a dokázala, že patrí k tým najlepším hereckým hviezdam. Máte radi túto herečku?

Maska

Film Maska je americká filmová komédia založená na komiksoch spoločnosti Dark Horse Comics. Vo filme hrala prvýkrát aj herečka Cameron Diaz. Film bol nominovaný na Oscara pre najlepšie vizuálne efekty.

Sex Tape

V tejto romantickej komédii si herečka zahrala spolu s hercom Jasonom Segelom. Herci tvoria pár, z ktorého po rokoch manželstva vyprchala vášeň. Rozhodnú sa natočiť video, v ktorom vyskúšajú viaceré sexuálne polohy. Ako to dopadne, keď sa video dostane na verejnosť?

Mrcha učiteľka

V tejto komédii si herečka zahrala učiteľku, ktorá však nemá správanie bežnej učiteľky. Skôr robí všetko naopak. Po tom ako sa s ňou rozíde jej bohatý snúbenec sa rozhodne, že musí získať niekoho nového, aby už nemusela robiť učiteľku. Podarí sa jej to?

Jednoducho sexi

V tejto komédii si herečka zahrala ženu, ktorá si užíva život tak ako sa patrí a nechce sa viazať. Všetko sa zmení v jeden večer, keď stretne toho pravého. A začne sa naháňačka za láskou. Podarí sa jej to?

Niečo na tej Mary je

V tejto komédii si herečka zahrala postavu krásnej Mary, do ktorej bol zaľúbený každý jej spolužiak. Ona si vybrala na maturitný ples svojho nie príliš pekného spolužiaka, ktorý pokazil všetko, čo mohol. Po pár rokoch sa rozhodne Mary opäť vypátrať. Podarí sa mu to?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom