52-ročná žena sa takto neuveriteľne dokáže omladiť pomocou mejkapu

Zdieľať
Zena 2.jpg

Ako všetci dobre vieme, mejkap je zázrak, ktorý dokáže ženy skrášliť a omladnúť aj o niekoľko rokov. Premena, ktorú však predviedla táto žena, vás dostane.

Monique Parent je jednou z moderných umelkýň, ktoré používajú svoju tvár ako svoje vlastné plátno na vytvorenie skutočných umeleckých diel. 52-ročná žena používa mejkap, aby sa omladila o niekoľko rokov. Ak uvidíte výsledok, nebudete veriť, že je to tá istá žena. Dokonca má aj účet na Instagrame, kde môžete sledovať jej zaujímavý život.

Premena Monique sa začala fialovou, umývateľnou kriedou na vlasy, ktorá dáva jej šedým vlasom úhľadnú farbu. Následne, akoby mávnutím čarovného prútika, zmizli jej vrásky. Takisto nechýbali ani očné tiene a rúž. Výsledok je úžasný – naozaj rozdiel ako deň a noc.

Či je tento vzhľad vhodný pre každodenné nosenie, závisí výlučne od odvahy nositeľa. Video však neukazuje len to, akú zábavu môžete mať pri maľovaní tváre. Predovšetkým odhaľuje kúzlo mejkapu, s ktorým môžu byť všetky stopy veku zahalené v pravom zmysle slova. To je premena!

Pozrite si jej skvelú premenu a omladenie pomocou mejkapu:

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom