Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

6 litrov sladkých nápojov denne mužovi totálne zničilo všetky zuby. Takto nakoniec dopadol

Muz.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Chrup tohto muža šokoval nielen lekárov, ale kvôli internetu aj mnoho ľudí. Tí, ktorí totiž videli toto video, zostali zhrození. Takto dopadol muž, ktorý denne vypil šesť litrov sladených bublinkových nápojov. 

32-ročný Michael Sheridan priznal, že zostal doslova závislý na sladkých bublinkových nápojoch. Denne vypil šesť litrov a to malo katastrofálne následky. Doplatili na to jeho zuby. A to všetky do jedného.

Muz.jpg
www.youtube.com

Michael vraví, že si bol vedomý stavu svojich zubov, no nemal peniaze na zubára. Zároveň ho nechcel navštíviť aj z toho dôvodu, že by sa musel vzdať svojich obľúbených nápojov. Čo bolo preňho veľmi ťažké. Jedného dňa sa však náhodou spoznal s Dr. Davidom Murnaghanom, ktorý je zubár.

Zuby.jpg
Foto: www.imgur.com

„Spoznal som Michaela pri vodnom póle, ale nepoznal som ho dosť dobre, aby som sa s ním rozprával o jeho zuboch,“ povedal David. „Práve počas výletu do Galway bola na to dobrá príležitosť, a povedal som mu, aby prišiel ku mne na konzultáciu. Vedel som, že jeho zuby znamenali vážnu hrozbu pre jeho zdravie, nemohol žuvať normálne jedlo, nemohol si zahryznúť do sendviča ako väčšina ľudí a mal každý deň bolesti.“

Dr.jpg
www.youtube.com

Nakoniec sa Michael rozhodol, že príde. David a jeho kolegovia mu chirurgicky odstránili všetkých 27 zubov. Boli v takom zlom stave, že to bola jediná možnosť. Hoci by to stálo neuveriteľných 50-tisíc eur, David Michaela ubezpečil, že ho to nebude stáť ani cent.

Muz2.jpg
www.youtube.com

„Bol som dve hodiny na stoličke pod lokálnou anestéziou, bolo to nepríjemné, ale nie bolestivé. Žijem v neustálych bolestiach desať rokov, takže toto bolo nič,“ povedal Michael. David mu potom dal zubné protézy a zároveň čas na uzdravenie do apríla, kedy dostane dvanásť implantátov do čeľuste kvôli trvalému úsmevu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. januára 2018Zdroj www.ladbible.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: