Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

6-ročný chlapec našiel svojich dvoch bratrancov v bazéne dolu hlavou. Hneď však vedel, čo má robiť

Befunky collage 16.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Človek sa niekedy ocitne v situácii, na ktorú vôbec nie je pripravený. Vtedy niektorí začnú stresovať a nevedia, ako ďalej, a iní zas zachovajú chladnú hlavu a riešia problém okamžite. Presne tak, ako tento malý chlapec.

Dňa 20. augusta 2017 sa Courtney Lee a jej synovia chystali opustiť rodinné stretnutie, keď sa na niekoľko minút zastavila, aby sa ešte porozprávala so svojou sestrou Jeannie Kelleyovou. V tomto krátkom čase sa dvojčatám jej sestry, ktoré sa volajú Kaden a Isaac, podarilo vykĺznuť von a dostať sa na dvor.

Dvojicky.jpg
www.youtube.com

Branson, starší syn Courtney, odišiel pohľadať vlastného malého brata, ktorý je rovnako starý ako jeho bratranci. Tento pokus uistiť sa, že jeho brat bol v bezpečí, skončil tým, že zachránil všetky tri deti. Keď sa totiž Branson pozrel do bazéna, uvidel, že jeho bratranci v ňom plávajú bez života.

„Všetko, čo vedel, bolo, že sa musí pokúsiť ich zachrániť. Bolo zázračné vedieť, že vo veku 6 rokov nezačal kričať a neutiekol. Okamžite konal a dovolil Bohu, aby urobil zvyšok“, vraví jeho matka.

Chalan.jpg
www.youtube.com

Rodina vysvetlila, že Branson pred dvomi rokmi sledoval, ako jeho matka vykonávala prvú pomoc na jeho predčasne narodenom bratovi. Zdá sa, že si tieto vedomosti zapamätal, pretože keď vytiahol z vody svojich bratrancov a kričal o pomoc, začal ich sám oživovať.

Keď dospelí našli chlapcov a uvedomili si, čo sa deje, chlapcov otec Steven Kelley pokračoval v oživovaní dvojičiek. Zázračne chlapcov zachránili a tí prežili bez trvalého poškodenia. Lekári nazvali ich rýchle zotavenie „úžasom“. Rodina to nazýva zázrakom. Je úžasné, že malý Branson presne vedel, ako reagovať v tejto núdzovej situácii.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. augusta 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: