Muž dal svojej manželke ten najúžasnejší darček na svete. Zachránil jej život

Zdieľať
Mnazelia.jpg

Tento muž urobil tú najkrajšiu vec na svete. Myslíte si, že by ste to na jeho mieste urobili tiež?

Žena menom Cindy Chafian trpí syndrómom polycystických obličiek. Posledné dva roky absolvovala dialýzu. Jej ľavá oblička bola odstránená a jej pravá už tiež zlyhávala.Tento rok sa Cindy dozvedela, že nakoniec získa novú obličku. Ale darca nebol žiadny cudzinec. Ten, kto jej zachránil život, bol jej manžel.

Manzelia.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=2-TueAZNfhU

Nebol to príliš tradičný darček na ich 20. výročie, ale bol ten najúžasnejší. Neexistuje lepší spôsob, ako ukázať svoju lásku k niekomu, ako zachrániť mu život. A to je presne to, čo Scott Chafian urobil pre Cindy.

„Nemyslím si, že budem niekedy môcť plne ukázať svoju vďačnosť a svoje uznanie za to, čo pre mňa robí,“ povedala Cindy. Ale Scott nepotrebuje vďaku. Je to to najmenej, čo mohol urobiť pre ženu, ktorú miloval už 20 rokov.

Manzeliaa.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=2-TueAZNfhU

„Skutočnosť, že naše obličky sa navzájom veľmi dobre znášali, bol zázrak,“ povedal Scott. Predtým, než išli na operáciu, Scott bol pokojný, ale Cindy bola úplne nervózna. Bola tak prekonaná emóciami, že jej slzy stekali po tvári.Tesne predtým, ako doktori odviezli Scotta na operačnú sálu, Cindy sa k nemu obrátila a povedala: „Milujem ťa.“ Potom sa naklonila, aby ho pobozkala a operácia sa mohla začať.

Dokázali by ste to urobiť tiež?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom