Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matka, ktorá ma tri deti a dve zamestnania, dostala darček, z ktorého mala slzy na krajíčku.

Zena.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Je skvelé, ža sa stávajú aj takéto príbehy. Táto rodina si to určite zaslúžila!

Niektorí rodičia musia tvrdo pracovať, aby dokázali uživiť svoju rodinu. Je to aj prípad tejto ženy. Matka Kelly je ťažkopracujúca žena, ktorá ma tri deti a dve zamestnania. Tiež pomáha aj deťom od susedov tým, že ich vozí do školy. Musí sa veľmi narobiť, aby vládala zaplatiť všetky účty.

https://www.youtube.com/watch?v=uYhRgYmAeBA
www.youtube.com

Takto vyzerá typický deň v živote Kelly: Vstáva o 6:30 hod. Pripraví svoje deti do školy. Zoberie najmladšie dieťa do školy
a vyzdvihne aj deti susedom. Potom odprevadí staršie deti na autobusovú zastávku a ide do práce na 8 hodín. Potom ide do druhej práce, kde sa zaoberá cateringom. Príde domov a všetko sa na ďalší deň opakuje.

https://www.youtube.com/watch?v=uYhRgYmAeBA
www.youtube.com

Nakoľko dennodenne využíva svoje auto, začalo sa jej kaziť. No kvôli tomu, že je veľmi zaneprázdnená a taktiež nemá nazvyš peniaze na opravu, nemôže si dovoliť veľké investície. Pokúša sa svojej rodine dať všetko, modlí sa, aby jej deti boli šťastné. Problémy s autom jej pridávajú len na strese.

Keď sa o jej príbehu dozvedeli ľudia z FOX5, neváhali a prišli jej pomôcť. Ako prvé prekvapenie pre ňu bola úplná oprava auta, za ktorú nemusela zaplatiť vôbec nič. Jej radosť bola obrovská. No ešte jeden darček dostala v ružovej krabici pred kamerami. Bolo tam dvetisíc dolárov, ktoré sa jej určite hodia do rozpočtu a trošku si vydýchne. „Všetko v mojom živote je skvelé“, hovorí. „Jednoducho si myslím, že občas každý potrebuje trochu pomôcť“.

Žena dostala ružovú krabičku s prekvapením!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: