Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievčina povedala priateľovi, že nemá rada kvety. Tak jej priniesol takýto darček

Sub buzz 18482 1486044327 1.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Ako by ste zareagovali, ak by vás vaša polovička prekvapila takýmto darčekom?

Annika Aguinaldo je 19-ročná študentka z Manily na Filipínach. So svojím priateľom tiež 19-ročným Ricom Villanueva sa poznajú už od základnej školy. Annika povedala, že prvýkrát boli spolu v McDonalde. Od tej doby sa stal ich obľúbeným miestom, kde občas chodievali.

twitter.com

Radi si vyjadrovali náklonnosť maličkosťami, ktoré robili ich vzťah krajším. Keď ju raz Rico zavolal, aby sa stretli, mal pre ňu pripravené prekvapenie. Keďže vedel, že nemá rada kvety, prichystal niečo originálne. A to doslova. V minulosti Annika zažartovala, že aby jej namiesto kvetov daroval kurča. No a teraz jej vtipné prianie splnil.

twitter.com

Rico priniesol Annike kyticu s kuracími nugetkami. Tá bola naozaj prekvapená a priznala, že to síce niekedy vyslovila, ale ani vo sne jej nenapadlo, že by to Rico splnil.

twitter.com

Jeho milý akt bol zachytený aj na fotografiách, ktoré sa vírusovo šírili internetom. Ľudí veľmi zaujal svojím činom a všetci im prajú krásny vzťah plný lásky. Ich príbeh dokonca upútal aj samotný McDonald vo Filipínach, ktorý ich pozval na romantickú večeru.

twitter.com

Annika priznala, že nečakala toľko veľa ohlasov na internete a že aj naďalej si plánujú prejavovať svoju lásku takýmito maličkosťami, ktoré ich spájajú.

twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. februára 2017Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: