Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž sa rozplakal po tom, ako otvoril darček od svojej nevlastnej dcéry

Muz.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niet krajšieho darčeka, ako ten, ktorý dostal muž od svojej nevlastnej dcéry! 

Byť rodičom nie je ľahké. Určite to mnohí z nich aj potvrdia. A zvlášť, ak sa ocitnete vo vzťahu, kde nie ste práve biologickým rodičom a pokúšate sa vychovávať partnerove deti ako svoje vlastné. Niekedy sa tieto deti správajú podráždene, niekedy s tým nemajú najmenší problém.

https://www.youtube.com/watch?v=YbbnhWooIDI
www.youtube.com

Tento muž môže byť veľmi rád za to, že má nevlastnú dcéru, pretože je to skutočne skvelé dieťa. Síce má už Krystle Smith 25 rokov, pre svojho nevlastného otca mala pripravený netradičný darček. Muž sa o ňu stará od jej 6 mesiacov a preto sa rozhodla, aby bol jej otcom aj na papieri.

https://www.youtube.com/watch?v=YbbnhWooIDI
www.youtube.com

Malo to len jeden háčik. Nemohla mu dať ako darček už oficiálne dokumenty. No vynašla sa a pripravila falošné doklady pre adopciu. Zabalila ich spolu s dojemným listom do krabice. Ten pri výmene darčekov na Vianoce otec nahlas prečítal. Dojalo ho to až k slzám.

V liste mu napísala, ako veľa pre ňu znamená a ako veľmi oceňuje, že sa o ňu stará a to napriek skutočnosti, že nie sú biologickí príbuzní. Vôbec mu nevadilo, že to boli falošné dokumenty, pretože aj myšlienka sa počíta a vedel, že keby boli skutočné, určite ich hneď podpíše.

Najkrajší darček, aký mohol muž dostať!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. januára 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: