7 NAJšialenejších hviezdych diét! Prečítaj si, ktorá celebrita prežúva jedno sústo až 50-krát!

Zdieľať
celebrity diety

1. Jennifer Lopez (44) – podľa výskumov, ktoré sa realizovali na potkanoch, grepový olej vylučuje arómu, ktorá znižuje chuť do jedla. Jennifer je vraj znám tým, že so sebou v kabelke všade nosí fľaštičku s týmto olejom a údajne si k nemu 3-krát denne privoniava.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez poses with her new star on the Hollywood Walk of Fame on Thursday, June 20, 2013 in Los Angeles. (Photo by John Shearer/Invision/AP)

2.Gwyneth Paltrow (41) – táto herečka je známou propagátorkou makrobiotickej stravy a základom jej jedálnička je hnedá ryža, šošovica a bio zelenina. Jedáva len vtedy, keď pociťuje naozajstný hlad a každé jedno sústo prežúva 50-krát.

Gwyneth Paltrow
FILE - This April 24, 2013 file photo shows actress Gwyneth Paltrow wearing a sheer dress at the world premiere of "Iron Man 3" in Los Angeles. The 40-year-old actress stars as Pepper Potts, Tony Stark's love interest and assistant-turned-business partner in the "Iron Man" trilogy. (Photo by Eric Charbonneau/Invision/AP)

3. Sarah Michelle Gellar (36) – herečka prezradila, že keď potrebuje schudnúť, jedáva kapustovú polievku a k nej trošku ovocia a mäsa.

Sarah Michelle Gellar
FILE - In this Jan. 15, 2012 file photo, actress Sarah Michelle Gellar arrives at the 69th Annual Golden Globe Awards in Los Angeles. Gellar has given birth to her second child, a boy, with husband and fellow actor Freddie Prinze, Jr. it was announced Monday, Sept. 24, 2012. (AP Photo/Chris Pizzello, File) Sarah Michelle Gellar

4. Julia Roberts (46) – slávna herečka, ktorá je hollywoodskym miláčikom, chudne tak, že jedáva výlučne lososa na viacero spôsobov.

Julia Roberts
Julia Roberts arrives at the Palm Springs International Film Festival Awards Gala at the Palm Springs Convention Center on Saturday, Jan. 4, 2014, in Palm Springs, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

5. Elizabeth Hurley (48) – keď chce Liz schudnúť, jedáva iba žeruchovú polievku – má málo kalórií, veľa vitamínov a herečka a modelka v jednom priznala, že ju zvykne servírovať hosťom na párty.

Elizabeth Hurley
British actress Elizabeth Hurley poses for photographers to launch a new campaign at a central London venue, Wednesday, Aug. 21, 2013. (Photo by Jonathan Short/Invision/AP)
6. Michelle Pfeiffer (55) – táto herečka vo svojich kariérnych začiatkoch vyskúšala mimoriadne šialenú diétu – prepadla breathariánstvu. Podľa tejto „filozofie“ nie je potrebné jesť, piť a ani spať a údajne sa dá žiť len zo vzduchu.
France Premiere The Family
SITA/AP
7. Mariah Carey (44) – speváčka priznala, že sa jej v roku 2007 podarilo schudnúť 14 kíl za pomoci diéty založenej na jedení rybacej polievky bez soli a cukru.

Mariah Carey
Mariah Carey appears on stage at BET Networks' Black Girls Rock! on Saturday, Oct. 26, 2013 in Newark, N.J. (Photo by Charles Sykes/Invision/AP)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom