Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

7 strašidelných imaginárnych priateľov, ktorých deti takto opísali

Girl 1180001_640.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Deti dokážu nás dospelých poriadne vydesiť. Stačí, ak si dieťa vymyslí imaginárneho priateľa (čo už je samo o sebe tak trochu strašidelné), ktorý napríklad nemá tvár alebo zabil svojich rodičov…

1. Mŕtve dievča zo šatníka

Keď mala moja dcéra asi tri roky, mala imaginárnu kamarátku menom Kelly, ktorá bývala v jej šatníku. Kelly vraj sedávala v hojdacom kresle a sledovala našu dcéru, keď spala, spolu sa hrávali a tak ďalej. Postupne však naša dcéra na Kelly akosi zabudla a prestala o nej rozprávať. O asi dva roky neskôr sme s manželom pozerali horor 3:15 zomrieš. No a naša dcéra sa zobudila a prišla do obývačky práve vo chvíli, keď bola na obrazovke scéna s mŕtvym dievčatkom s čiernymi očami. Vtedy malá povedala: „Vyzerá ako Kelly.“ Spýtali sme sa jej, aká Kelly, pretože sme na jej imaginárnu kamarátku takmer zabudli. „To mŕtve dievča, ktoré bývalo v mojom šatníku,“ odpovedala.

Screen shot 2013 12 11 at 3 22 16 pm.png
www.amazon.comFoto: www.amazon.com

2. Zlý zajac

Keď mal môj bratranec 5 rokov, mal plyšového zajaca, s ktorým sa rozprával a nosil ho všade so sebou. Jedného dňa zaspal na gauči a ja som pri ňom sedel a pozeral telku. Chlapec sa zrazu zobudil a začal kričať na svojho zajaca. „Nie, to nemôžeš robiť. To je zlé. Nesmieš to robiť,“ kričal. Spýtal som sa, čo sa stalo a snažil som sa ho utíšiť, no malý stále kričal. Zajaca som preto zobral a zaniesol som ho do izby na poschodí. Keď som sa vrátil, bratranec opäť spal, ako by sa nič nestalo.

Stuffed animal 349767_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

3. Roger, ktorý žil pod stolíkom

Môj malý brat mal imaginárneho priateľa Rogera, ktorý býval pod konferenčným stolíkom v obývačke. Mal manželku a deväť detí. Roger a jeho rodina s nami „žili“ v mieri a pokoji asi dva roky. Jedného dňa nám braček oznámil, že Roger už s nami viac nebude bývať, pretože zabil svoju rodinu a potom zastrelil sám seba. Nevieme, odkiaľ to celé zobral, ale bolo to poriadne desivé.

Killer 820017_640 1.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

4. Temný anjel

Keď bol môj brat malý, hrával sa s okrídlenou bytosťou, ktorá bola jeho kamarátom. Často chodieval po dome a so svojim anjelom sa rozprával. Raz ho mama počula povedať: „Nemôžem ho zabiť, je to môj jediný otec.“

Statue 924049_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

5. Je tu muž…

Moja dcéra mi hovorila o mužovi, ktorý chodieval k nej každú noc a robí jej krížik na čelo. Myslela som si, že je to len sen. Potom mi moja svokra poslala zopár rodinných fotiek. Keď sme na ne s dcérou pozerali, ukázala na otca môjho manžela, ktorý bol už 16 rokov mŕtvy a povedala, že je to muž, ktorý chodieva každú noc k nej do izby. Potom mi manžel povedal, že aj jemu dával otec krížik na čelo vždy predtým, ako išiel spať.

Night table lamp 843461_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

6. Strašidelný chlapec

Keď som bola malá, vraj som mala imaginárneho priateľa, ktorým bol duch. Volala som ho „strašidelný chlapec“ a hovorila som, že zomrel v garáži v dome na kopci, ktorý bol za našim domom. Vedela som o ňom, že to bol 16-ročný chlapec, ktorý mal dopravnú nehodu. Zranený vraj išiel do spomínaného domu na kopci a s prosbou o pomoc. Namiesto toho, aby mu tam pomohli, muž, ktorý v dome býval, chlapca zneužil a potom ho zabil. No a tento chlapec bol mojím imaginárnym priateľom. Keď som toto všetko povedala mame, vystrašila sa musela som chodiť na terapiu. Mama totiž zistila, že všetko, čo som si podľa nej vymyslela, sa skutočne stalo.

House 487995_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

7. Emily

Moja malá sestra mala imaginárnu priateľku Emily, ktorá bývala v jej skrini a nosila čierne šaty a mala dlhé čierne šaty. Emily bola rovnako stará ako moja sestra a spolu sa často akože hrávali. Rodičia si však čoskoro všimli, že sa moja sestra začína správať trochu čudne a rozpráva sa s Emily. Pamätám si, že raz som prišla k sestre do izby. Sedela v strede a hrala sa. Keď som prišla bližšie, otočila sa ku mne a strašidelne zasyčala. Rodičia sa zľakli, čo sa deje a išli k nej do izby. Keď tam prišli, malá začala strašne kričať: „Vypadnite, choďte preč!“ Neviem, čo sa stalo, ale keď vyšli rodičia z izby von, otec držal malú na rukách a všetci traja plakali. Neskôr som sa dozvedela, že Emily sestre hovorila, aby robila hrozné veci. Vraj ju nútila, aby išla na strechu a prechádzala sa po nej. Keď sme sa z domu odsťahovali, Emily z našich životov našťastie zmizla.

Closet 426386_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. marca 2016Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: