Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

8-ročnému dievčatku sa splnilo vianočné želanie. Žiadne hračky a oblečenie to však neboli

Viancoe.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Väčšina detí si praje na Vianoce hračky, oblečenie a iné vymoženosti dnešnej doby. Toto dievčatko si však prialo úplne niečo iné. 

8-ročné dievčatko menom Betzabe Gomez písalo, ako mnoho ďalších detí, list Santovi. Jeho prianie nebolo však dostať hračky alebo oblečenie. Jediné, čo chcelo, bola nová strecha nad hlavou. Hurikán Harvey totiž napáchal veľké škody na streche ich domu. Betzabe napísala, že bolo smutné, keď voda pretekala strechou do ich domu. Vysvetlila, že v streche bolo veľa dier a celá rodina musela nosiť vedrá, keď pršalo.

Vianoce.jpg
Foto: www.imgur.com

Malé dievčatko sa na konci listu podpísalo a sľúbilo, že pre Santu a jeho soby pripraví mlieko, sušienky, mrkvu a vodu. „Myslela som, že mi pomôže,“ vysvetlilo. Učitelia dievčatka, ako aj rodinní priatelia, zdieľali jeho list a nakoniec sa dostal aj k štátnym predstaviteľom.

Strecha.jpg
www.youtube.com

Desiatky blízkych a priateľov darovalo darčeky, zásoby a jedlo Betzabe a jej rodine. A čo je najdôležitejšie, jej vianočné prianie sa stalo skutočnosťou a dostanú novú strechu. Ľudia z jej okolia dokonca urobili pre dievčatko ešte niečo. Prekvapili ho skvelou narodeninovou párty. „Chcem sa poďakovať všetkým ľuďom za snahu mi pomôcť,“ povedala pre KHOU 11.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. decembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: