Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj sliepky majú srdce! A tu je krásny dôkaz toho, že je to tak! :-)

Naposledy odovzdané3
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nechaj malé dieťa pár minút na farme medzi zvieratami a pravdepodobne sa začne oboznamovať so všetkým živým aj neživým. Je celkom normálne, že by malo mať  voči takým zvieratám, ako sú sliepky, rešpekt, no tento chlapec je dôkazom toho, že sa netreba ničoho báť. 

Ak si niekedy počul niečo o tom, že sú sliepky agresívne stvorenia, never tomu. Spočiatku mali menšie obavy zo stretnutia obe zúčastnené strany, no po veľmi krátkom čase vyprchali.

Akonáhle sa malý chlapček priblíži ku jednej zo sliepok, vystrie ruky na znak toho, že by ju veľmi rád objal a čuduj sa svete – jeho signál pochopila!  Najskôr si ho išla zozadu očekovať, či je všetko v poriadku, a potom sa mu vrhla do náručia. Vytvorilo sa medzi nimi silné puto a vyzerá to tak, že vzniklo ďalšie krásne priateľstvo medzi človekom a zvieraťom :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 19. mája 2015Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: