Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj vy sa vždy sprchujete celú večnosť? Táto novinka vás donúti šetriť vodu

Horizon33_2017 6 28_10 1 5.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.elisabethbuecher.com

Ako zabrániť tomu, aby sa tak plytvalo pri sprchovaní s vodou? Istotne to poznáš, celý deň nad niečim premýšľaš, no v sprche to všetko ide akosi ľahšie. Premárniš tam zbytočne veľa času a navyše – minieš veľa vody, s čím rozhodne nebudú spokojní tvoji rodičia. Jeden šikovný umelec však vymyslel spôsob, ako ľahko ušetriť vodou, pozri sa, čo vymyslel! 

Umelkyňa a pedagogička v jednej osobe – Elisabeth Buecher vymyslela niečo, čo budeš zrejme chcieť aj do svojej kúpelne. Cieľom jej „vynálezu,“ je zabrániť tomu, aby sa plytvalo s vodou. Ide na prvý pohľad o jednoduchý záves, no never tomu.

sprcha, ktorá po 4. minútach na teba zaútočí
www.elisabethbuecher.comFoto: www.elisabethbuecher.com

Keď budeš v sprche viac ako štyri minúty, (čo je priemerný čas, ktorý človek trávi sprchovaním) tak potom sa stane niečo šialené a ty či už budeš pripravený alebo nie, musíš zo sprchy odísť. Čo sa to vlastne stane?

Po štyroch minútach sa hroty nafúknu a teba vyšachujú zo sprchy!

sprcha
www.elisabethbuecher.comFoto: www.elisabethbuecher.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 28. júna 2017Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o