Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj vy ste zbožňovali LEGO? Selassie si zaspomínal na detstvo!

Screenshot 2017 04 12 11.44.54.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Aj vy ste v detstve skladali Lego? S legendárnou stavebnicou sme sa hrávali my, ale aj Youtuberi. Ak sledujete Selassieho a jeho sériu Badkid, rozhodne si pamätáte diel, v ktorom spomína na svoju obľúbenú Lego stavebnicu. Keďže bolo na spomínanú stavebnicu veľa ohlasov, Selassie sa rozhodol, že ju ukáže svojim divákom na videu.

Vo vianočnom diele Badkid sa s nami Selassie podelil o spomienku na svoj stredoveký hrad z Lega. Ako to u deti býva, ku svojim hračkám majú špeciálny vzťah. Takto to bolo aj u Selassieho. Svoj Lego hrad miloval natoľko, že sa o neho staral tak ako sa dospelý muž stará o svoje auto. Utieral ho od prachu, opravoval, dokupoval si figúrky a katapulty, stále sa s ním hrával a simuloval veľké bitky. Keď však jedného dňa prišiel domov zo školy, pri svojom legu objavil brata Jakuba, známeho pod pseudonymom Evžen.

Ten mu hrad nielen rozbil, ale aj postrácal kocky a rozlomil podstavu. Pointou videa bolo však to, že tak, ako bol vtedy pre neho dôležitý lego hrad, teraz je rád, keď môže Vianoce tráviť so svojou rodinou. Nad príhodou s legom sa dnes len usmieva.

Čo však spravil Evžen? Po niekoľkých rokoch sa mu podarilo nájsť legendárny hrad aj s väčšinou jeho súčiastok. Spoločnými silami hrad vo videu poskladali, nostalgicky zaspomínali na svoje detstvo a ako to už býva zvykom, náramne sa zabavili. Napriek všetkému sa im hrad nepodarilo postaviť do pôvodnej podoby, keďže mnoho kociek stále chýbalo.

Ak ste fanúšikom Lega a taktiež radi spomínate na svoje detstvo plné hračiek, nad videom sa radostne usmejete a dostanete chuť taktiež vypátrať svoje časom zabudnuté a zaprášené stavebnice!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielDátum 13. apríla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: