Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Selassie sa pustil do výletov naslepo. O čo v tomto príspevku ide?

Selassie1 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Youtuber Matej sa spojil s organizáciou OSF, aby vytvorili niečo, čo bude mať pre ľudí silenejší odkaz. Hlavným cieľom je odbúrať predsudky a nesúdiť ostatných podľa toho, ako vyzerajú, alebo kde žijú.

Selassieho doviedli do osady pri Moldave nad Bodvou. Ujala sa ho miestna obyvateľka, ktorá mu ukázala obydlia ďalších osadníkov. Spoločne prechádzali jednotlivé domácnosti a youtuber tak na vlastné oči videl, v akých podmienkach žijú. Posledné chvíle strávené s nimi, si spríjemnili nostalgickou hudbou.

https://www.youtube.com/watch?v=75D67efHuuc
www.youtube.com

Z výletu ostal zarazený. Potvrdil, že boli k nemu všetci veľmi milí a že nie je dobré odsudzovať druhých. Vychádzka v ňom zanechala hlboký odkaz. Na záver Selassie rozprával o tom, ako sa cítil: ,,Strašne veľa ľudí si myslí, že keď prídu do takejto osady, tak ich chcú všetci hneď okradnúť, chcú ich zabiť alebo podobné zlé veci. Vôbec to nie je pravda. Z ľudí, ktorí ma obklopovali, som nemal strach. Ešte dlho bude trvať, kým spracujem všetky myšlienky z tohto výletu.“

https://www.youtube.com/watch?v=75D67efHuuc
www.youtube.com

VŠETCI NIE SÚ ROVNAKÍ ! #VýletyNaslepo

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 29. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: