Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ak ste sami doma, týchto 6 krátkych desivých príbehov by ste radšej nemali čítať

Ghosts 572038_640 1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Ak sa radi bojíte, máme tu niečo pre vás. Hoci sú to krátke príbehy, sú dosť strašidelné na to, aby vám nahnali hrôzu. Však presvedčte sa sami. 

Zhoda náhod?

V roku 1995 sa muž Terry Cottle strelil do hlavy. Ako darca orgánov dal svoje srdce 57-ročnému Sonnymu Grahamovi. Keď sa Sonny stretol s vdovou po Terrym, niečo sa stalo. Sonny sa s vdovou stretol, aby sa jej poďakoval. Ale okrem toho sa do nej okamžite zaľúbil. V roku 2004 sa vzali, no po štyroch rokoch začalo manželstvo vyzerať podobne ako pri Terrym. Až do bodu, kedy si Sonny tiež strelil guľku do hlavy.

Duch zavraždenej ženy

V roku 1976 zabil Allen Showery pracovníčku nemocnice Teresitu Basa. Neboli o tom žiadne dôkazy, vrah bol dlho neznámy, až raz polícia dostala dôkaz – výpoveď samotnej zavraždenej. Rok po Teresitinej smrti pracovníčka tej istej nemocnice Remy Chua tvrdila, že videla Teresitu strašiť na chodbe. Remy sa začala správať zvláštne – spievala piesne, ktoré predtým nepoznala, chodila po chodbách ako v tranze. Raz prišla domov a povedala rodine hlasom patriacim Teresite, že Allen je „jej“ vrah. Polícia prehľadala Allenov dom a našla mnoho vecí patriacich Teresite, čo stačilo na odsúdenie. Dodnes nikto nevie, čo sa stalo Remy a prečo.

Bola to príšera?

V roku 1973 sa chlapec Greg Garrett hral v záhrade, keď bol napadnutý. Nebol napadnutý osobou a opis útočníka nesedel na žiadne známe zviera. Tak vznikla legenda o „illinoiskej príšere“. Každý, kto ju videl, ju opísal rovnako – 3 nohy, torzo pripomínajúce T-Rexa, žiariace červené oči  a zvláštne svetielkovanie.

Alkoholička alebo médium?

Nikto neveril Doris Bitherovej, pretože to bola alkoholička. Všetko sa zmenilo, keď si pár vyšetrovateľov paranormálnych javov sadlo s ňou do izby, aby sledovali jej kontakt s entitami, o ktorých tvrdila, že ju strašia. Doris začala komunikovať s troma neviditeľnými entitami a okolo jej tela sa začala vytvárať aura, začala sa okolo nej zvíjať zvláštna zelená hmla. Jeden vyšetrovateľ odpadol. Nikto nevie, čo presne sa vlastne stalo.

Po snoch sa obesila

Počas života v Anglicku zažila Carissa Glenn strašidelnú prítomnosť ducha vo svojom byte, čo umocňoval fakt, že predošlý obyvateľ sa obesil v izbe. Carissa zvykla byť námesačná a konať rovnako ako vo sne, čo bolo nebezpečné, pretože sa jej snívalo, ako sa sama viackrát obesila. Po jedenom prepitom večeri išla do postele a už sa viac neprebrala. Našli ju obesenú na šále.

Čiernoké deti

Jednej noci parkoval novinár Brian Bethel pred kinom, kde ho sledovali dve deti. Deti mali okolo desať rokov, ale niečo na ich prítomnosti Briana desilo. Deti povedali, že by chceli ísť na film, ale zabudli si doma peniaze, tak či ich nevezme domov. Vystrašený odmietol a naštartoval auto. Vtedy sa očí detí zmenili na čierne. Povedali mu, že sa nedostanú do auta, ak ich nepozve dnu, ale Brian rýchlo vycúval a odišiel. Napísal túto skúsenosť na blog a ľudia z celého sveta začali zdieľať svoje príbehy s čiernookými deťmi.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 31. decembra 2017Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: