Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aká je sexi Ficova asistentka? Takto sa opísala v školskej práci!

maria troskova fotky
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nová asistentka premiéra Roberta Fica sa vo svojej záverečnej práci na Vysokej škole manažmentu v Trenčíne opísala aj ako precízna a nenáročná. Čo všetko ešte o sebe Mária Trošková napísala?

Mária Trošková, ktorá je od marca novou asistentkou Roberta Fica, má na konte viacero odvážnych fotiek. Sexi brunetka, ktorá sa netají tým, že má vylepšené poprsie, sa objavila hore bez na titulke pánskeho magazínu či v kalendári spoločnosti Zetor. Mária je absolventkou Vysokej školy manažmentu v Trenčíne a v roku 2009 odovzdala bakalársku prácu na tému Rozmiestňovanie a adaptácia zamestancov. V práci sa venovala rodinnej firme M-Gold, v ktorej aj ona sama pracovala ako manažérka a zároveň bola spolumajiteľkou. Firma sa venovala predaju, výrobe a oprave šperkov.

V rámci práce sa Trošková venovala aj tomu, aké typy temperamentov pracujú vo firme a keďže bola súčasťou firmy aj ona sama, tak urobila analýzu aj svojej osobnosti. Charakterizovala samu seba ako človeka, ktorý vie pracovať s ľuďmi a nemá problém nadviazať rozhovor s hocikým. Vraj má však problémy s plnením cieľov a je dosť zábudlivá. Tak dúfame, že pri Ficovi na nič nezabudne – napríklad pripomenúť mu, že kedysi ľuďom sľuboval sociálne istoty :-D

Okrem toho o sebe Trošková píše, že vie pracovať pod tlakom, ale nevie sa rýchlo rozhodovať. Vraj je tichej povahy, čo by sme však na ňu vôbec nepovedali – na fotkách hore bez vôbec nepôsobila ako tichá slečna. Tiež má rada, keď je všetko na poriadku a keď všetko prebieha podľa jej plánov. Snáď sme teda včera jej plány nenarušili, keď sme vytiahli jej nahé fotky :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 4. marca 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Facebook
reklama:
reklama:
reklama: