Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

American Horror Story – Freak Show: Tieto postavy boli inšpirované skutočnosťou

Maxresdefault.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: i.ytimg.com
reklama:
reklama:

Seriál American Horror Story je dnes obrovským fenoménom. No a kým sa dočkáme šiestej série, prinášame zopár zaujímavostí z tých predchádzajúcich sérií.

Siamské dvojčatá

Postavy Dot a Bette Tattlerových čerpajú zo siamských dvojčiat Daisy a Violet Hiltonových. Dievčatá sa narodili v roku 1908 v Anglicku spojené bokom. Mali dve hlavy, ale inak mali všetko spoločné. Boli hudobne nadané ,a tak v roku 1915 prišli do San Francisca a v roku 1920 sa úspešne objavili v šou po boku Charlieho Chaplina. Napriek tomu im sláva a peniaze nevydržali dlho a museli sa zamestnať v obchode ako predavačky.

Muž s dvoma tvárami

Ďalšou pozoruhodnou postavou je Edward Mordake. Edward bol sympatický až pekný vzdelaný muž z dobrej rodiny, ktorý však mal jeden háčik. Narodil sa s druhou tvárou vzadu na hlave. Pravdepodobne to malo byť dvojča, ktoré sa nevyvinulo, ale „pripojilo“ sa v maternici k zdravému Edwardovi. Tvár bola škaredá a nehovorila, nejedla, ale vedela sa diabolsky smiať. Edwardovi po nociach vraj šepkala príšerné veci. Dohnala ho k šialenstvu a samovražde.

Krabí chlapec

Grady Stiles Junior alias Krabí chlapec sa narodil s vadou, ktorá spôsobila, že jeho ruky vyzerali ako klepetá. Grady cestoval s cirkusom, neskôr spolu s dcérou a synom, ktorí mali rovnakú genetickú poruchu. Grady bol známym alkoholikom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 19. júla 2016Zdroj whatculture.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: