Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aneta Parišková bojuje ďalej: 5 chemoterapia, moderátorka sa ukázala bez vlasov…

Aneta Parišková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Aneta Parišková Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Moderátorka Aneta Parišková už niekoľko mesiacov urputne bojuje so zákernou rakovinou, ktorú jej lekári objavili. Pod hrudnou kosťou našli Non-Hodgkinov lymfóm, a tak sa začal okamžitý boj, aby sa uzdravila. Ako sa zdá, liečba zaberá a Parišková podstupuje už 5. sériu chemoterapie. Dokonca sa pred časom vrátila do práce a potešila tak nielen svojich blízkych, ale aj divákov. 

Sympatická tvár televízie JOJ leží v Národnom onkologickom ústave od pondelka, kde jej začala ďalšia séria chemoterapie. „Od pondelka ležím v NOÚ na 5. týždňovej chemoterapii. A dnes ma sem prišla navštíviť moja dlhoročná kamarátka Zlatica Puškárová. Poklebetili sme, zasmiali sme sa, dali si kávičku a koláčik. Hneď mám krajší deň,“ napísala k fotografii, kde ukázala aj to, ako vyzerá bez vlasov. Moderátorka nemá problém o priebehu liečby informovať svojich fanúšikov na sociálnej sieti. Podľa našich informácií z prostredia Pariškovej sú navyše prognózy doktorov veľmi priaznivé a ona sama na liečbu reaguje veľmi dobre. „Anete liečba pomáha a všetko je na dobrej ceste. Ona aj všetci okolo nej veria, že na konci sa z choroby úplne vylieči a doktori jej povedia dobré správy,“ prezradil nám náš zdroj.

Anete pritom zachránil život zrejme v hodine dvanástej jej otec, keď uvidel obyčajnú fotku. „Táto fotka nie je pekná ani veselá a predsa si ju zrejme zarámujem, lebo mi asi zachránila život. Keď ju v noci zbadal moj otec, zavolal mi z Košíc, aby som si okamžite zavolala záchranku, lebo mi ide o život… Ďakujem ti, ocko. Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zvačšené uzliny, ten moj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou. Je ich veľa druhov. Ten moj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví,“ napísala pred niekoľkými týždňami moderátorka. Po 11 týždňoch sa síce Parišková vrátila do práce, od tej si však musí teraz opäť oddýchnuť, aby zvládla ďalšie kolo vysilujúcej liečby. A všetci okolo nej veria, že to dopadne najlepšie, ako sa len dá.

Táto fotka zachránila moderátorke život

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 30. júla 2020
reklama:
reklama:
reklama: