Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ani po smrti nedali mŕtvym pokoj – Hrôzostrašné a odporné prípady nekrofílie – 1. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
The Corpse of Anna Fritz

Rôznych ľudí môžu vzrušovať rôzne veci. Niektoré z nich sú však zakázané a nemorálne v mnohých krajinách. Jednou z nich je aj nekrofília – sexuálny záujem či sexuálny styk s mŕtvolami.

Jeden muž, sto mŕtvol

Victor Ardisson bol majiteľ pohrebného ústavu vo Francúzsku, ktorý sa roky oddával nekrofílii. Keď bol nakoniec Victor odhalený a zatknutý v roku 1901, tak sa priznal, že mal sex s viac ako sto mŕtvolami.

Victor nezneužíval len telá mŕtvych, ktoré mu boli zverené na starosti a ktoré ešte nepochoval. Zašiel tak ďaleko, že mŕtvoly vykopával a bral si ich k sebe domov.

Polícia v jeho dome našla telo len 3-ročného dievčatka. Victor mŕtvolu dievčatka nielen sexuálne zneužíval, ale aj s ňou spával v posteli. U Victora bola taktiež nájdená lebka 13-ročného dievčaťa, ktorú bozkával a prezýval „moja nevesta.“

Victor sa počas vypočúvania priznal, že každú z mŕtvol bral ako živú bytosť. Staral sa o nich a rozprával sa s nimi. Keď mu telá mŕtvych neodpovedali, tak sa Victor začal vždy cítiť odmietnuto a zúfalo.

Ardisson.jpg
crimefeed.com

Nádobkový vrah

Lam Kor-wan pracoval ako taxikár v Hong Kongu. Jeho pracovná pozícia mu umožnila ľahko získať ženské obete, ktoré vždy uškrtil elektrickým drôtom. Ich telá si bral ku sebe domov, kde ich rozkúskoval. Pohlavné orgány jeho obetí následne skladoval v plastových nádobkách, čím si vyslúžil svoju prezývku.

Lam Kor-wan bol nadšený fotograf, telá mŕtvych žien nikdy nezabudol nafotiť. Svoju štvrtú a poslednú obeť a jej styk s ňou si aj natočil.

Keď si chcel dať Lam Kor-wan svoje fotografie vyvolať v jednej z Kodak pobočiek, tak majiteľ obchodu upozornil políciu. Tá si na Lam Kor-wana počkala a následne išli prehľadať jeho domov, kde našli fotografie obetí, videokazety a plastové nádoby plné pohlavných orgánov.

Od roku 1983 si Lam Kor-wan odpykáva doživotný trest odňatia slobody.

www.youtube.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 29. mája 2018Zdroj inyminy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o