Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

3 znepokojivé a desivé prípady nekrofílie

Feet on a morgue table with toe tag
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com

Nekrofília je definovaná ako sexuálne pocity alebo aktivity ktoré zahŕňajú mŕtve telá. Celosvetovo je to dosť tabuizovaná téma a sérioví vrahovia s touto úchylkou sú považovaní za jedných z najhorších. Existujú však aj ľudia, ktorí uspokojujú svoje potreby bez predchádzajúcej vraždy.

KAORU KOBAYASHI

17. novembra 2004 doručovateľ novín Kaoru Kobayashi uniesol sedemročnú Kaede Ariyama a vzal k sebe domov. Tu ju sexuálne zneužil potom ako ju utopil vo vani. Kaoru telo dievčaťa potom zmrzačil, odfotil telo svojim telefónom a hodil ho do žľabu. Ako výsmech poslal posmrtné fotky dievčaťa emailom jej matke a mladšej sestre. Polícia začala vyšetrovanie a dostala sa až ku vrahovi, v ktorého telefóne našla usvedčujúce dôkazy. Kaoru bol odsúdený a popravený.

http://www.japantimes.co.jp/news/2013/02/21/national/crime-legal/japan-executes-three-inmates/
www.japantimes.co.jp

KAREN GREENLEE

Okolo 90% všetkých nekrofilov sú muži. Jednou výnimkou je Karen Greenlee, ktorá sa zaúčala v márnici v Sacramente. Po jej zadržaní v roku 1979 Karen potvrdila, že mala sexuálny styk s 20-40 mužskými telami. Keďže v Kalifornii nebola nekrofília ilegálna, Karen bola obvinená len z nelegálneho obsluhovania pohrebného vozidla a zasahovania do pohrebu (po tom, čo uniesla telo 33-ročného Johna Mercura). Karen strávila vo väzení 11 mesiacov a dostala dvojročnú podmienku a peňažnú pokutu 255 dolárov. Keďže si nechtiac získala pozornosť médií, stala sa neoficiálnou hovorkyňou nekrofilov. Karen tvrdí, že ju teší pach smrti a pre záľubu v navštevovaní pohrebov dostala prezývku milenka mŕtvych.

ŠTVORICA Z HICKORY ULICE

V januári 2014 štvorcia z ulice Hicktory Alisa Massaro, Joshua Miner, Adam Landerman a Bethany McKee nalákali svojich známych Erica Glovera a Terrenca Rankinsa do Masarovej bytu, kde ich okradli. Miner pri výsluchu tvrdil, že vraždu neplánovali, ale jeden z mužov vraj sexuálne napadol McKeenovú. Toto tvrdenie ale bolo v rozpore s tvrdením McKeenovej a Massarovej, ktoré tvrdili, že na žiadosť Minera a Landermana miestnosť upustili pred tým, ako táto dvojica zaškrtila Glocera a Rankinsa. Groteskné je, že Massarová a Miner sa pokúšali mať sex buď vedľa zavraždených mužov alebo dokonca priamo na týchto mŕtvych telách. Štvorica bola odsúdená na doživotné väzenie, ale Massarová nakoniec dostala len 10 rokov za mrežami, keď súhlasila, že bude svedčiť proti svojim trom „kamarátom“.

http://articles.chicagotribune.com/2014-05-22/news/chi-woman-strikes-plea-in-joliet-murders-20140522_1_alisa-massaro-adam-landerman-joshua-miner
articles.chicagotribune.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 6. októbra 2016Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.