Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ani po smrti nedali mŕtvym pokoj – Hrôzostrašné a odporné prípady nekrofílie – 2. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
indianexpress.com
reklama:
reklama:

Rôznych ľudí môžu vzrušovať rôzne veci. Niektoré z nich sú však zakázané a nemorálne v mnohých krajinách. Jednou z nich je aj nekrofília – sexuálny záujem či sexuálny styk s mŕtvolami.

Vek bol pre neho len číslom a ani smrť nebola prekážkou

V roku 2007 sa 24-ročný Anthony Merino zamestnal v nemocnici Holy Name v New Jersey ako laboratórny technik. V nemocnici pracoval len dva týždne, keď bol prichytený pri hroznom čine.

Polícia prijala hovor, v ktorom jeden z ochrankárov z nemocnice opisoval, že jeden z ich pracovníkov sexuálne zneužíval mŕtvolu starej ženy. Anthony Merino znásilnil telo 92-ročnej ženy, ktoré sa nachádzalo v nemocničnej márnici. Jeho akt bol však prerušený a Merino bol odvezený na policajnú stanicu.

Súd udelil Merinovi kauciu 400-tisíc dolárov s dvomi podmienkami. Musel sa vzdať svojho pasu a podrobiť psychologickým testom. Nakoniec bol Anthony Merino odsúdený na 7 rokov väzby.

www.cvltnation.com

Upír z Niteroiu

Marcelo Costa de Andrade mal ťažké detstvo. V roku 1967 sa narodil do chudobnej rodiny, v ktorej Marcela a jeho matku bil otec. V detstve ho znásilnil a skoro uškrtil neznámy starší muž. Marcelo prestriedal viaceré školy, v ktorých sa mu nedarilo a na ktorých bol šikanovaný.

Ako 14-ročný začal chudobný Marcelo vykonávať prostitúciu. V tomto čase sa taktiež pokúsil o nevydarenú samovraždu. Marcelo nakoniec skončil vo väzení pre mladistvých delikventov, z ktorého utiekol.

Marcelo neskôr na slobode začal často chodievať do kostola. Tam sa od jedného z kazateľov dozvedel, že deti idú po smrti do neba. Marcelo sa teda rozhodol zabíjať len ich, lebo dospelých by bolo zlé posielať do pekla.

Údajne len počas jedného roka, 1991, Marcelo zabil a znásilnil 14 mladých chlapcov. Mnohým z nich pil ich krv, čím si vyslúžil svoju prezývku. V tom istom roku bol Marcelo Costa de Andrade zatknutý. Vyhlásili ho za šialeného a poslali do psychiatrickej nemocnice.

criminalminds.wikia.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 30. mája 2018Zdroj inyminy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: