Bezdomovec, ktorý sprevádzal Miley Cyrus na hudobných cenách MTV, bol odsúdený!

Zdieľať
Miley Cyrus
FILE - This Aug. 25, 2013 file photo shows singer Miley Cyrus at the MTV Video Music Awards in the Brooklyn borough of New York. Cyrus, Katy Perry, Robin Thicke, and Kings of Leon are among those who will be performing at MTV's Europe Music Awards. Cyrus delighted a group of fans as she left her hotel for the Sunday, Nov. 10, 2013 by sticking her tongue out at them, the same expression she flashed repeatedly during her memorable appearance at MTV's Video Music Awards in New York in August. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP, File)

Mladý bezdomovec, ktorý prevzal cenu za Miley na odovzdávaní cien MTV Video Music Awards, bol hľadaný od roku 2011. Neúspešný model utiekol pred zákonom do L.A., ale nakoniec skončil v rukách polície.

Dvadsaťdvaročný Jesse Helt sa s Miley zoznámil v útulku pre mladých bezdomovcov. Počas preberania ceny za najlepší videoklip vyzval všetkých, aby navštívili facebookovú stránku speváčky, kde sa môžu dozvedieť, ako sa dá pomôcť ľuďom, ako je on.

People_Miley_Cyrus_Date-f0ae8dae318044d1abae15e8eb4488c4

Pár dní po odovzdávaní sa však prevalilo, že Helt sa skrýva pred zákonom, a tak sa rozhodol vrátiť do Oregonu a vydal sa polícii. Právnika mu najala sama Miley. Whitney Boise sa snažil pre Helta vybojovať opäť podmienku. No nepodarilo sa mu to, a tak si mladík musí odpykať šesťmesačný trest odňatia slobody za porušenie podmienky.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom