Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bezhraničná láska tejto matky spríjemňuje deťom z hospicu posledné chvíľky na tomto svete

Horizon33_2016 1 27_11 48 13.png
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Cori Salchert nazýva svoj dom, v ktorom sa stará aj s manželom Markom o nevyliečiteľne choré deti, domom nádeje. Zdravotná sestra, ktorá má osem svojich detí, si už niekoľko rokov adoptuje deti, ktorým zostáva len pár chvíľ života…

Zdravotná sestra sa rozhodla, že si adoptuje tie bábätká, ktoré trpia nevyliečiteľnými chorobami alebo im zostáva len niekoľko mesiacov či týždňov života, aby pomohla rodinám, ktoré sa o ne nedokážu postarať a vyrovnať sa s tým, s čím sa ich deti narodili. Starostlivosť o takéto bábätká považuje Cori za svoje poslanie na tomto svete, preto si založila čosi ako hospic, v ktorom sa o detičky stará a dáva im lásku.

Horizon33_2016 1 27_11 47 16.png
youtu.beFoto: youtu.be

Cori sa ako zdravotná sestra stretávala s rôznymi pacientmi, no najviac ju napĺňala práca s nevyliečiteľne chorými a s novorodencami. Cítila v sebe totiž silnú túžbu pomáhať im aj ich rodinám. „Mala som potrebu pomôcť matkám, ktorým sa narodili choré deti a čo najviac znížiť ich traumu. Nie opravovaním niečoho, čo je pokazené, ale staraním sa o ich deti s citom a pokojom,“ povedala Cori pre stránku Today.com.

Horizon33_2016 1 27_11 47 35.png
youtu.beFoto: youtu.be

Sestrička, ktorá zostáva s deťmi až do ich posledného výdychu, si za to, čo robí pre bábätká a ich rodiny zaslúži obrovský obdiv.

https://www.youtube.com/watch?v=Wpy85XBgdiI

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 27. januára 2016Zdroj www.today.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: