Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bizarné želanie ženy. Chcela zažiť svoj vlastný pohreb a takto to vyzeralo.

Pohreb.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ľudia mávajú rôzne koníčky a záľuby. Ale toto je snáď už prehnané, nemyslíte?

Vera Lucia da Silva bola vždy fascinovaná pohrebnými obradmi. Ona je dokonca známa, že často na nich vypomáha vo svojom voľnom čase.

Táto 44-ročná žena z Brazílie sa nakoniec rozhodla, že chce zažiť svoj vlastný pohreb tak, že bude ležať v rakve celý deň a predstierať, že je mŕtva.

https://www.youtube.com/watch?v=j6SPW9Q4iYU
www.youtube.com

Po celý čas bola jej rodina proti tomuto nápadu, obzvlášť jej manžel. Prišlo mu to príliš morbídne, až nepochopiteľné. Ale nakoľko Vera dostáva od rodiny vždy veľa podpory, rozhodli sa jej želanie splniť. Majiteľ pohrebnej služby jej láskavo venoval rakvu a priestor, aby sa mohol pohreb uskutočniť. Veru nikdy nenapadlo, že jej nápad by sa niekedy naozaj zrealizoval. A teraz bola veľmi šťastná.

https://www.youtube.com/watch?v=j6SPW9Q4iYU
www.youtube.com

Celý pohreb trval od deviatej hodiny ráno až do šiestej hodiny podvečer. Priatelia jej naniesli make-up, obliekli šaty a zabezpečili kvety. Za celý deň urobila Vera pohyb len vtedy, ak sa išla napiť kokosovej vody. Všetci hostia sa teda obliekli do čiernych šiat a podporovali Veru v jej veľký deň. Vera bola oblečená v bielych krajkových šatách s rukami zabalenými v ruženci. Ale predtým, ako sa obrad skončil, mala jednu poslednú žiadosť.

https://www.youtube.com/watch?v=j6SPW9Q4iYU
www.youtube.com

„Ak chcete dokončiť môj sen, pokryte rakvu s čipkou vekom,“ povedala. Potom sa ich spýtala, či by ju nosili niekoľkých minút, ako keby ju niesli na jej vlastný pohreb. Vera hovorí, že to bol najlepší deň jej života. „Aj keď sa mi splnil sen, nie som pripravená ešte zomrieť“.

Naozaj bizarné želanie, ktoré sa nakoniec žene aj splnilo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 8. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: