Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bizarné zmiznutia ľudí vo svete spojené s hmlou 1. ČASŤ

1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Predstavte si, že ste na ceste domov z práce a zrazu vás obklopí veľká biela hmla a vy neviete, čo sa to deje a ako sa z nej dostať. My sme si pripravili sériu príbehov, ktoré sa stali v minulosti vo svete a hlavnú úlohu zohrala práve hmla, ktorá ľudí doslova pohltila a oni buď zmizli a ocitli sa tisícky kilometrov od pôvodného miesta, v tom lepšom prípade, a v tom horšom sa už nikdy neobjavili.

Muž precestoval tisíc kilometrov za pár minút (1959)

Po práci sa podnikateľ vybral autom domov, no takmer hneď ako si sadol na sedadlo z ničoho nič vznikla podivná, hustá a biela hmla a zdalo sa, že obklopuje jeho vozidlo. Z okien auta nemohol vidieť nič iné ako hmlu, ktorá sa na ne tlačila. Zrazu sa ocitol niekde uprostred polí pri osamotenej ceste. Svoje auto nevidel, a tak sa snažil zastaviť nejaké okoloidúce. Vodič kamiónu, ktorý mu zastavil vyzeral veľmi nechápavo, keď mu tento muž povedal, že sa chce dostať do Bahia Blanca. Vodič mu povedal, že sú od toto mesta vzdialení 1000 kilometrov. No muž sa pozrel na hodinky a uvidel, že uplynulo len niekoľko minút. Vodič vzal obchodníka na najbližšiu policajnú stanicu. Policajti zavolali svojim kolegom v Bahia Blanca a tí potvrdili, že auto sa našlo tam, kde to popísal muž a dokonca, že motor stále bežal a kľúče boli v zapaľovaní.

1.jpg
listverse.com

Dievča cestovalo za pomoci hmly (1968)

Graciela del Lourdes Cimenez mala 11 rokov a hrala sa v blízkosti svojho domu so svojimi kamarátmi. Zrazu si všimla podivný biely oblak, ktorý sa začal okolo nej pohybovať. Snažila sa utiecť domov, ale kvôli hmle dom nemohla vidieť. O pár sekúnd už bola na rušnom námestí, kde videla hrať sa deti, ale vôbec ich nepoznala. Rýchlo tak utekala k prvému domu, ktorý zbadala a obyvateľom hovorila o hmle a o tom, že je stratená. Oni len nechápavo pozerali, lebo bola už opäť v meste, z ktorého pochádzala.

2.jpg
listverse.com

Pár v bezvedomí dva dni (1968)

V jeden večer v máji 1968 sa manželský pár vozil vo svojom novom aute, keď ich zrazu obklopil oblak hmly. Po prvotnom šoku, čo sa stalo, si uvedomili, že uplynulo 48 hodín a že už nie sú v Argentíne, ale na tichej ceste v Mexiku 6400 kilometrov od pôvodného miesta. Ďalšou záhadou bolo aj to, že ich auto malo stále plnú nádrž plynu. Nikomu sa nepodarilo dodnes zistiť žiadne logické vysvetlenie a to, ako sa ocitli na vzdialenom mieste s plnou nádržou.

3.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 3. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: