Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Boj bývalej miss Slovensko. Známy hokejista jej dáva na deti almužnu…Šokujúce rozhodnutie súdu

Mária Sándorová (v strede)
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Mária Sándorová (v strede) Foto: archív Forza
reklama:
reklama:

Vyzeralo to na dokonalý vzťah a jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu. Keď nežná brunetka Mária Sándorová vyhrala v roku 2004 Miss Slovensko, zrejme netušila, koľko problémov si užije o niekoľko rokov neskôr. Dala sa totiž dokopy s hokejistom Martinom Bartekom, ktorý bol v tom čase na vrchole kariéry. Zarábal nemalé peniaze a dvojica sa postavila pred oltár. Tu sa však rozprávka o šťastnom manželstve končí. 

Spoločne majú dve deti – syna Maxima a dcéru Mariah. Rozvod Bartekovcov prišiel v roku 2017, no nezhody medzi misskou a hokejistom prišli oveľa skôr. Súd síce Bartekovi určil, aby na deti platil alimenty, predsalen ide o neplnoletých, no teraz je všetko inak. Podľa najnovšieho rozhodnutia mu skresali výdavky na deti o 80 percent. O celej kauze medzi exmanželmi písal čas.sk. Podľa ich informácií má byť suma na deti v rozpätí od 160 do 190 eur. Ešte donedávna mal pritom hokejista zarábať vďaka hokeju poriadne slušný balík peňazí. „Žiadal o zníženie alimentov, pretože podľa jeho slov nemá príjem a má problém zaradiť sa po hokejovej kariére do bežného spoločenského a pracovného života,“ napísala misska na sociálnu sieť.

Zárobky Barteka pritom neboli naozaj malé. Okrem peňazí za maródku v Nemecku mal brať skoro 3000 eur a k tomu aj plat za hranie hokeja v Českej republike. Momentálne má byť na úrade práce, opäť v Nemecku a brať 1200 eur. Vojna medzi bývalými partnermi zašla dokonca tak ďaleko, že na Sándorovú podal Bartek exekúciu za súdne trovy. Nie je to príjemné ani pre jednu, ani pre druhú stranu. Každá strana si chce dokázať to svoje. Akurát pán Bartek nechápe, že ja to nerobím pre seba, ale pre naše spoločné deti,“ povedala pre denník Sándorová.

Ako sa teda zdá, dvojica si nemôže prísť na meno. Dôkazom toho je aj to, ako o hokejistovi hovorí misska bez najmenších problémov. Neoslovuje ho ani jeho krstným menom.  „Ja som pánovi Bartekovi nič neurobila. Stále som sa snažila k nemu správať korektne a podporujem vzťah detí k otcovi. Bola by som rada, keby si ich bral častejšie a venoval sa im. Keby deti videli väčší záujem a podporu zo strany otca,“ dodala Mária.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 4. marca 2020
reklama:
reklama:
reklama: