Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Definitívne potvrdené: Rolins má románik s mladučkým raperom. Tajne zdrhli do New Yorku…

Dara Rolins
Foto: archív Dara Rolins
reklama:
reklama:

Už to dlhšie netaja. Speváčka Dara Rolins (47) ešte donedávna nechcela vzťah s o 21 rokov mladším raperom z Košíc Dalybom potvrdiť. Teraz sa však zdá, že dali svojmu vzťahu voľný priebeh a prostredníctvom sociálnych sietí nepriamo potvrdili, že sú spolu. A rovno na spoločnej dovolenke, ktorú si užívajú za veľkou mlákou. 

Rolins mala nedávno pracovné povinnosti na Slovensku a podľa našich informácií práve po nich odletela spoločne s Dalybom do New Yorku. „Odleteli nedávno spolu. Aj ona to potvrdila na Instagrame, dala fotku z New Yorku, on tiež a k tomu pridali hashtag Hellokittyvibe, čo je názov pesničky, ktorú spoločne s Dalybom Dara naspievala. A práve vtedy sa mala začať ich lovestory. „Samozrejme sa poznáme, sadli sme si hudobne aj ľudsky a jednoznačne spolu máme okrem pesničky HELLO KITTY a spoločného natáčania videa k nej aj iné hudobne plány,“ povedala Dara Rolins ešte pred nejakým časom.

Teraz sa však zdá, že už nemajú dôvody tajiť to, že medzi nimi niečo naozaj je. Rovnako tak Dalyb aj Dara dávajú fotografie z jednej z najobľúbenejších metropol na svete. Speváčka sa nikdy netajila, že práve New York je jej milovaným mestom. Podľa fotky, ktorú uverejnila na svojom profile to navyše vyzerá tak, že od svojho mladučkého partnera pochytila aj lásku k street móde. Na snímke totiž vyzerá akoby ju obliekol práve jej partner…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 1. marca 2020
reklama:
reklama:
reklama: