Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bol Paul Walker zavraždený? Objavujú sa konšpirácie, že jeho smrť nebola náhoda!

Paul Walker
US actor Paul Walker, arrives for the German premiere of the film 'Fast and Furious Five', in Cologne, Germany, Wednesday, April 27, 2011. (AP Photo/Frank Augstein)
reklama:
reklama:

Fanúšikovia, rodina a priatelia oplakávajú smrť Paula Walkera a medzitým sa objavujú názory, že jeho smrť nebola len zhoda náhod.

Viaceré stránky totiž polemizujú o tom, že bol Paul Walker z tohto sveta odstránený úmyselne.

Podľa oficiálneho vyhlásenia za nehodu mohla veľká rýchlosť, ktorou Porsche išlo, no zatiaľ nie je známe, ako rýchlo vlastne Roger Rodas išiel.

Navyše, Rodas bol skúseným pretekárom, a tak bolo preňho riadenie Porsche samozrejmosťou. Preto sa tiež vynárajú špekulácie, že bolo auto poškodené.

Paul Walker totiž v rámci svojej charitatívnej činnosti zameranej na pomoc obetiam tajfúnu na Filipínach zistil zaujímavú vec.

Vraj existuje plán, ktorého cieľom je ukryť do potravinovej pomoci lieky zabraňujúce počatiu, aby sa tak reguloval populačný rast v krajine.

Podľa špekulácií sa Paul Walker chystal vydať prehlásenie o tejto špinavej hre…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 4. decembra 2013Zdroj extra.cz, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: