Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bratia Paula Walkera nakrúcajú zvyšné scény Rýchlo a zbesilo 7

Paul Walker
SITA/AP
reklama:
reklama:

Bratia zosnulého herca Paula Walkera Caleb a Cody nakrúcajú zvyšné akčné scény snímky Rýchlo a zbesilo 7, ktoré ich súrodenec pre náhlu smrť nestihol dokončiť. Tvorcovia filmu to uviedli v správe, ktorú zverejnili prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

V odkaze, ktorý venovali fanúšikom a fanúšičkám série, píšu, že filmy Rýchlo a zbesilo sú aj o rodine. Postavy sú vraj spojené rodinným putom a rovnako to cíti každý z členov štábu, ktorý sa počas viac ako 13 rokov podieľal na tvorbe filmov. Ako uviedli, členmi rodiny sú aj priaznivci filmu, považujú preto za povinnosť informovať ich o obnovení nakrúcania.

Film-Fast_Furious-2955e39fc7de4060b926afe9f49a0500

„Naša rodina zažila v novembri neopísateľný šok. Potrebovali sme čas, aby sme oplakali Paula, brata, ktorého sme milovali a stratili, a aby sme si ujasnili, či máme s filmom pokračovať. Stretli sme sa a každý z nás cítil, že jedinou možnosťou je pokračovať. Veríme, že naši fanúšikovia to tak chcú a veríme, že by to tak chcel aj Paul. Paul stihol nakrútiť dramatické scény a väčšinu akčných záberov Rýchlo a zbesilo 7, ktoré je jedným z najsilnejších diel jeho kariéry. Vrátili sme sa k nakrúcaniu a v našom RÝCHLOM tíme sme privítali Paulových bratov Caleba a Codyho. Caleb a Cody nám pomáhajú dokončiť zvyšné akčné scény za ich brata a vyplniť malé medzery v produkcii. Mať ich na pľaci je akoby tu bol s nami aj Paul,“ napísali. Potvrdili tiež predchádzajúce informácie o dátume premiéry, do ktorej ostáva už iba necelý rok. Do amerických kín by mala totiž snímka doraziť 10. apríla 2015.

„Tento film je najdôležitejším, na akom sme doteraz spolu robili. Umožní Brianovi O’Connerovi ďalej žiť a dovolí nám osláviť Paula prostredníctvom úlohy, ktorá ho najviac vystihovala,“ dodali tvorcovia, pričom sa poďakovali fanúšikom a fanúšičkám za lásku a podporu, ktorú im preukazujú.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 16. apríla 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: