Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Budú plesové šaty z eBayu za 10 eur vyzerať krásne ako na obrázkoch? Ohodnotí ich LucyPug

11
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Síce Lucke tieto šaty prišli na konci plesovej sezóny, no aj tak sa rozhodla urobiť aspoň ich unboxing. Spravila skôr také video skôr na pobavenie, keďže neočakávala, že šaty budú pekné a už vôbec nie kvalitné.

Lucka si kúpila nasledovných 5 šiat a bude porovnávať ich úžasné fotky na eBayi a to, ako vyzerajú v realite:

Biele šaty so zlatými trblietkami

Hneď po otvorení a vybratí šiat z obalu začali trblietky všade opadávať. Šaty na Lucku pôsobili veľmi gýčovo a pravdepodobne by si ich neobliekla. Tvar šiat bol neforemný a podľa Lucky to určite nebude vyzerať tak, ako na obrázku.

www.youtube.com

Keď si šaty Lucka vyskúšala, tak jej ramienka boli príliš dlhé, trblietky ju na pokožke pichali a šaty vôbec nemali pekný tvar.

www.youtube.com

Čierne čipkovaný top so sukňou

Podľa Lucky látka, z ktorej bol top, nebola až taká zlá, no opäť mal neforemný tvar – jeden rukáv bol širší ako druhý. Sukňa bola taká klasická, no pokrčená a ušitá z veľmi lacného materiálu.

www.youtube.com

Top sa napriek všetkému Lucke páčil a povedala, že je nositeľný. Aj sukňa by sa Lucke páčila, keby nebola z veľmi škaredého a nekvalitného materiálu.

www.youtube.com

Modré šaty s hlbokým výstrihom a bielym detailom

Lucka zbožňuje námornickú modrú a najmä kvôli tomu sa jej zapáčili tieto šaty. Keď ich odbalila, tak neverila, že sú to tie isté šaty. Materiál, z ktorého boli, nemohol v žiadnom prípade formovať postavu tak, ako na obrázku.

www.youtube.com

Keď si šaty Lucka vyskúšala, tak bola príjemne prekvapená. Šaty sa jej celkom páčili a keby boli z hrubšieho materiálu, tak by boli úplne krásne.

www.youtube.com

Krátke čierne šaty so vzorom

K týmto šatám nemala Lucka žiadnu pripomienku, okrem opäť lacného materiálu. O týchto šatách si myslela, že jej sadnú najlepšie.

www.youtube.com

Ako Lucka povedala, tak aj bolo – šaty jej naozaj sedeli najlepšie zo všetkých. Vyzerali celkom nositeľne, len škoda, že suknička nebola urobená krajšie a z lepšieho materiálu.

Saty44.jpg
www.youtube.com

Dlhé strieborné šaty

To najlepšie a najkrajšie vyzerajúce na fotke si Lucka nechala na koniec. Keď šaty rozbalila, tak hneď pocítila napodobneninu látky, ktorá sa tvári ako satén. Na prvý pohľad šaty vyzerali ako záclona a podľa nej to nebude žiadna sláva.

www.youtube.com

Šaty nesedeli, odstávali na bokoch, no zozadu vyzerali celkom fajn. Celkovo však boli na nič.

www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 16. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: