Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuber si kúpil mystery box za 17-tisíc eur a neuveríš, aké bohatstvo v ňom našiel!

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nový trend medzi youtubermi pozostáva z objednania si väčšinou drahého mystery boxu z Ebayu, ktorý následne na videu otvárajú. V krabici môže byť čokoľvek – od nosených ponožiek až po vzácne poklady. Väčšinou však ľudia na týchto boxoch dosť prerobia. Aj Roi Wassabi si objednal jednu takúto záhadnú škatuľu a oplatilo sa mu to! Zarobil si veľkú sumu peňazí.

Ako predkrm najprv Roi otvoril malú krabicu, ktorú si kúpil za 25 € a v ktorej nebolo nič špeciálne. Našiel v nej náhodné veci ako šnúrku od topánok, náramok, prázdny usb kľúč alebo bublifuk.

www.youtube.com

Najzaujímavejšími vecami z veľkej krabice boli napríklad súprava na výrobu jednorožcov z balónikov, fialová chlpatá kľúčenka so skrytým otvorom na usb, Jordan tenisky za 250 eur, pokladnička v tvare sloníka a magická hračka 8-ball, ktorou zatrasieš po opýtaní sa otázky a ona ti dá odpoveď.

Webp.net resizeimage 54.jpg
www.youtube.com

Roi však po prezretí obsahu škatule stále nenašiel nič drahocenné, čo by mu mohlo vrátiť jeho investíciu. Aj keď 8-ball hračka predpovedala, že v krabici nie je nič vzácne, Roi sa nevzdal. Predmety, ktoré boli v krabici začal prezerať jeden po jednom. Myslel si, že ak je tu niečo vzácne, tak to musí byť schované!

www.youtube.com

Keď zatriasol pokladničkou v tvare slona, započul tam niečo hrkotať. Našiel tam usb kľúč a papierik, na ktorom bolo napísané, čo sa na nachádza na usb kľúči a ako sa k tomu môže dostať. Na kľúči bol jeden bitcoin, 5x ethereum a 31x litecoin. Tieto digitálne meny mali v deň, keď si ich Roi prevzal, hodnotu 25-tisíc eur! Toto bol jeden z mála mystery boxov, ktorý sa naozaj oplatil kúpiť.

www.youtube.com
Webp.net resizeimage 52.jpg
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. januára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: