Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Budúca mamička má skvelý zmysel pre humor. Pozri sa, ako sa rozhodla oznámiť svojmu manželovi, že je tehotná!

Horizon33_2015 10 2_11 51 53.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Vieš si predstaviť, aké to musí byť pre manželský pár utrpenie, keď sa pokúšajú o dieťa neuveriteľných 17 rokov a bez akéhokoľvek úspechu? No Boh ich prosby vyslyšal a po úpornom prosení im zoslal najväčší dar, aký chceli. Prekvapenie, aké pripravila nadšená mamička pre svojho manžela je originálne a to tu zrejme ešte ani nebolo. Každopádne radosť to bola obrovská – z oboch strán. 

Keď Dana Graves vytvorila hravé prekvapenie pre svojho manžela, netušila, že ho až tak dojme. Vedela, že správa o tom, že je tehotná ho poteší, no zrejme nepočítala s tým, že viac ako ju.

Fotky z ultrazvuku v rúre? Tak toto nás dostalo  :-D

Horizon33_2015 10 2_11 52 0.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Tento pár sa pokúšal o dieťatko dlhých 17 rokov. Počas tohoto obdobia si vytrpeli a prešli doslova peklom – Dana absolvovala štyri potraty a bola rozhodnutá boj o vlastného potomka vzdať. No ako to už v živote býva dobrým zvykom, vždy, keď sa chce niekto vzdať, zasiahnu vyššie sily. A tak tomu bolo aj v tomto prípade.

“ Nikdy som nebol tak nadšený, ako teraz,“ povedal budúci otecko Arkell, ktorý sa už na svoje dieťa neskutočne teší.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 8. novembra 2015Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: