Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bývalá učiteľka si pozerala fotku žiakov po 30 rokoch. Prekvapilo ju, koho na nej spoznala!

Trieda.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pamätáte si na vašu prvú učiteľku v škôlke? Táto svojich žiakov veru áno, pozrite sa! 

Každý veľmi rád spomína na časy v škôlke. No pamäť môže byť ošemetná vec. Zatiaľ čo niektorí ľudia si dosť ťažko spomenú, napríklad kde zaparkovali, ostatní si môžu pamätať tváre, miesta a mená bez rozmýšľania.

Dokonca aj vo veku 90 rokov si bývalá učiteľka z materskej školy Lorly Schik z Minnesoty pamätá tvár každého žiaka, ktorý niekedy sedel v jej triede. V poslednej dobe pri sledovaní televízie v domove dôchodcov Lorly videla tvár a hneď vedela, o koho ide. Zobrala si fotku a tam spoznala chlapca.

Keď uvidela Lorly v televízii známu tvár, zobrala si fotku žiakov, ktorých učila pred 30-timi rokmi v škôlke a hneď vedela, o koho ide.

Trieds.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Lorly sa usmiala, keď pozerala televíziu a uvidela tam žiaka, ktorého bola učiteľkou pred 30-timi rokmi. Bola na neho veľmi hrdá a musela mu napísať list. Napísala ho a adresovala jeho rodičom.

„Ahoj Diane a Terry. S veľkou hrdosťou som sledovala môjho bývalého žiaka z materskej školy v televíznom vysielaní v spravodajstve na „KARE 11“. Pamätám si ho ako malé tmavovlasé dieťa. V septembri 2013 som sa presťahovala do nezávislého seniorského komplexu v St Paul. Bolo to veľmi ťažké rozhodnutie, časť môjho srdca bude vždy v Perhame. No nastal čas! Pozdravujte Coryho. Povedzte mu, že jeho učiteľka má 90 rokov a teší sa, keď ho môže vidieť v spravodajstve a želá mu (aj vám tiež) všetko najlepšie! Pani Schik „

Bývalá učiteľka neváhala a napísala list, ktorý adresovala rodičom žiaka, ktorého spoznala na fotke z pred 30-tich rokov.

List.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

O niekoľko týždňov neskôr dostala odpoveď. „Len som vám musel povedať, pani Schik, ako veľa vaše slová pre mňa znamenajú“, povedal Cory. „Ďakujeme vám tiež za telefónne číslo, e-mailovú adresu a otázku – „Chceš sa stretnúť“? Moja odpoveď je – Samozrejme!“ Tak prišiel Cory za svojou bývalou učiteľkou do seniorského komplexu a spoločne spomínali na krásne chvíle.

Učiteľka spoznala svojho žiaka, ktorého učila v škôlke pred 30-timi rokmi!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 9. júla 2016Zdroj www.healthiswealthofheart.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: