Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapcovi niekto v škôlke vymenil na teniskách šnúrky. Jeho mamu to dojalo k slzám

Tenisky.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Matka malého chlapca zostala dojatá po tom, ako prišiel zo škôlky s inými šnúrkami na teniskách. Prečítajte si, prečo. 

Testovanie na autizmus u detí môže v niektorých prípadoch trvať aj rok. Takýmto testovaním si prechádzal aj 5-ročný syn Leslie Carpenter, ktorý sa volá Asher. Ten chodil do materskej školy Glenwood Heights vo Vancouveri. Keďže mu stále nebol oficiálne diagnostikovaný autizmus, jeho škôlka ho ešte nemohla zaradiť do špeciálnych vzdelávacích kurzov.

Asher.jpg
www.youtube.com

Asher často bojoval s niektorými základnými úlohami, ako je napríklad aj viazanie šnúrok. Leslie povedala, že je to príčina jeho neustálej frustrácie. Každý deň prichádzal domov s rozviazanými šnúrkami na teniskách. Jedného dňa však prišiel Asher domov s novými šnúrkami.

Snurky.jpg
www.youtube.com

Boli to špeciálne šnúrky, ktoré sa nedali rozviazať a umožnili Asherovi ľahšie obúvanie. Matka zostala natoľko dojatá, že sa neubránila slzám. Keďže nevedela, kto daroval jej synovi tieto šnúrky, podelia sa o príbeh s ľuďmi na Facebooku. Neskôr sa dozvedela, že mu ich dala jeho profesionálna terapeutka Carolyn Torricelli.

Carolyn netušila, aký veľký vplyv na rodinu budú mať tieto šnúrky. Pre Asherovu mamu to znamená veľmi veľa. Keď videla, ako sa mu snažili všetci počas testovania na určenie diagnózy pomáhať, znamenalo to pre ňu všetko.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 15. augusta 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: