Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Študenti zaspievali chorej učiteľke pred jej domom pieseň. No tá o minútu neskôr zomrela.

Ziaci.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Neskutočne dojímavý a smutný príbeh učiteľky, ktorú jej žiaci mali veľmi radi. 

Mariana Walker bola milovaná učiteľka na Alvina Junior High School. Keď ale zostala vážne chorá, musela opustiť školu. Neskôr bola premiestnená do domácej starostlivosti u nej doma, pretože jej boj s rakovinou sa blížil pomaly ku koncu.

https://www.youtube.com/watch?v=RMiNj4v3bHM
www.youtube.com

Študenti sa rozhodli prekvapiť ich milovanú učiteľku tým, že jej zaspievajú pieseň pred jej domom, len preto, aby jej ukázali, ako veľa v skutočnosti pre nich znamená. „Jej rodina otvorila dvere, aby mohla počuť študentov spievať,“ povedal kameraman Cindi Lee Cooper-Fields. „Bolo to jedno z najkrajších gest, ktoré som kedy videl. Kamaráti všetkých vekových kategórií sa dali dohromady a spievali ako anjeli v nádeji, že bude cítiť ich lásku a úctu“.

https://www.youtube.com/watch?v=RMiNj4v3bHM
www.youtube.com

Študenti si vybrali pieseň „Oceans.“ Pieseň, ktorej text jasne hovoril o tom, ako sa tínedžeri v tú chvíľu cítili. Keď dospievali pieseň, študenti sa pomodlili. O niekoľko minút neskôr však učiteľka zomrela. Priatelia a rodina sa domnievajú, že toto bola tá dojemná chvíľa, ktorá umožnila Mariane v pokoji odísť. Študenti ju budú spievať znovu na jej pohrebe.

Študenti spievali chorej učiteľke pieseň!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 11. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: