Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Profesor povedal, že ak sa chalan trafí cez celú triedu do koša, všetci spravia test. A takto to dopadlo.

Sub buzz 613 1473085734 6.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: twitter.com
reklama:
reklama:

Chalan prijal profesorovu výzvu a vyskúšal trafiť papierovú „loptu“ do koša. Myslíte, že sa trafil?

Organická chémia na vysokej škole nie je žiadna prechádzka ružovou záhradou. Pozrite sa, ako sa týmto študentom podarilo spraviť prvý test bez toho, aby museli napísať čo i len čiarku.

Jeden zo študentov totiž prijal profesorovu výzvu, ktorú ponúka každoročne svojim žiakom. Tá spočíva v tom, že ak sa jeden z nich trafí do koša papierovou loptou, celá trieda urobí svoj prvý test.

Tento chalan je „šaman“!

Chalan.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

Celé to natočila na video pre istotu jeho spolužiačka, aby mali dôkaz. Pretože tomuto by len málokto naozaj uveril. Chalan si teda zobral papierovú loptu a z balkóna cez celú triedu ju hodil na opačnú stranu do koša. A predstavte si, trafil sa. Celá trieda vybuchla nadšením a šťastím, pretože to znamenalo, že prvý test majú vo vrecku.

Sledujte, ako chalan prekvapil celú triedu aj profesora.

Toto video sa šíri internetom neuveriteľnou rýchlosťou a je skutočným hitom. Pretože uznajte, koho by nepotešil tak povediac „zadarmo“ test z organickej chémie, však? Chalan je teraz pre všetkých hrdina.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 6. septembra 2016Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: