Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Profesorka roka. Pozrite sa, prečo počas vyučovania držala v náručí len 3-týždňové dieťa.

Ucitel.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Táto profesorka urobila veľmi dobrý a milý skutok pre svoju študentku, ktorá to vôbec nečakala.

Každý, kto chodil na vysokú vie, koľko veľa prednášok, domácich úloh a ďalších vecí je potrebných absolvovať. Neraz sa stane, že žena otehotnie ešte počas štúdia a vtedy to má ešte ťažšie. Niektoré sa preto rozhodnú prerušiť štúdium, ale tu je dôkaz, že sa to dá aj inak.

Samozrejme, záchranou bola v tomto prípade profesorka Dr. Josie Ryan, ktorá spravila krásny skutok pre jednu zo svojich študentiek. Už keď bola Sarah Thompson v deviatom mesiaci, prišla profesorka za ňou a povedala jej, že miluje deti a keď bude potrebovať, nech dieťatko prinesie hocikedy do školy a ona sa oň postará.

https://www.youtube.com/watch?v=pbsuupKhpmc
www.youtube.com

A ako sľúbila, tak to aj splnila. Sarah si nebola spočiatku istá, či to jej profesorka myslela naozaj vážne, nuž skúsila to. Priniesla do školy svoje 3-týždňové dieťa a profesorka nemala najmenší problém si ho vziať na ruky. Sarah sa tak bez problémov mohla venovať učeniu, pričom profesorka držala jej dieťa v náručí, ktoré ani len nezaplakalo.

https://www.youtube.com/watch?v=pbsuupKhpmc
www.youtube.com

Teraz Sarah prináša malého syna menom Isaiah raz týždenne do školy. Je úžasné, keď aj profesorka dokáže pochopiť svojich študentov a je ešte aj ochotná im pomôcť. Mali by si z nej brať príklad aj ostatní.

Profesorka urobila pre svoju študentku krásny čin!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 4. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: