Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Učiteľku základnej školy s krivkami niektorí odsudzujú za jej oblečenie. Myslíte si, že právom?

Telo.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: twitter.com
reklama:
reklama:

Každý má svoj štýl a iné telo a tak aj prispôsobuje svoje oblečenie. Čo hovoríte na túto učiteľku?

Paris Monroe je učiteľka, ktorá môže byť na seba právom hrdá. Za svoje výkony a výučbu žiakov na základnej škole jej bola dokonca udelená pochvala za „učiteľku mesiaca“ takže si môžete byť istí, že vie, čo robí.

Ale z nejakého dôvodu sa táto žena, resp. jej telo stalo predmetom mnohých špekulácií. Monroe má trochu viac výrazné krivky ako väčšina žien a preto akékoľvek šaty, ktoré nosí, majú tendenciu tvarovať a obopínať tie krivky. Samozrejme, že by si mohla ísť kúpiť šaty väčšej veľkosti, ale mnohí veria, že keď to tak nechce a cíti sa takto dobre, nemala by to robiť.

Učiteľke robia šaty výrazné krivky.

Krivky.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

Tieto „tesné šaty“, ktoré mala na sebe teraz rozpútali debatu o tom, či je alebo nie je jej oblečenie vhodné na nosenie medzi žiakov v základnej škole. Zatiaľ čo mnohí ľudia hovoria, že by mala mať na sebe niečo viac konzervatívne, iní upozorňujú na to, že jej golier je vysoký až ku krku a teda nemá výstrih, jej šaty nie sú krátke a v skutočnosti šaty pokrývajú cez 75 percent celého jej tela. A preto ktokoľvek, kto považuje tieto šaty za nevhodné, jednoducho považuje jej telo za nevhodné.

Saty 2.jpg
twitter.comref_src=twsrc%5Etfw&utm_source=LTcomFoto: twitter.com

Zatiaľ nedostala žiadne oficiálne sťažnosti z jej školy alebo od rodičov žiakov, ale jej fotky začínajú byť doslova „vírusové“ na Twitteri aj na Facebooku a všetci riešia jej telo a šaty. Niektorí ľudia považujú voľbu šiat ze nevhodné pre základnú školu a hovoria, že by si mala jednoducho kúpiť šaty, ktoré sú väčšie. Našťastie, obrovské množstvo priaznivcov prišlo a bránilo Monroe. Nie je to jej vina, že sa narodila s krivkami. Nech nosí to, čo sa jej páči.

Satyy 1.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

Nezáleží len na tom, ako učiteľ vyzerá, ale na tom, že aj naďalej robí svoju prácu dobre a učí svojich študentov to najlepšie, čo vie. A ako pedagóg mesiaca hovorí, že bude pokračovať v tom, čo cíti, že je správne a bude sa sústrediť na veci, ktoré sú skutočne dôležité: vzdelávanie svojich žiakov!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 14. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: