Známy spevák prekvapuje: Svadba! A oblečenie z čínskeho obchodu...

Zdieľať
Robo Papp sa oženil
Robo Papp sa oženil Foto: www.facebook.com

Skočil do chomúta po druhýkrát. Slovenský spevák Robo Papp sa cez víkend oženil. Za manželku si zobral svoju partnerku Veroniku, s ktorou tvorí pár už niekoľko rokov. Po rozvode s Evou Lučeničovou tak našiel šťastie po boku o 10 rokov mladšej sympatickej hnedovlásky.

Svadba prebehla v kruhu najbližších, dvojica si ju naplánovala krátko po skončení obmedzení, ktoré na Slovensku boli počas pandémie koronavírusu. Zaujímavosťou je aj to, odkiaľ mali mladomanželia svoje svadobné outfity. Nerozhodli sa totiž pre luxusné oblečenie alebo spoluprácu s niektorým so svadobných salónov, práve naopak. Všetko si objednali z donáškového obchodu. „Svadobné šaty aj oblek sme mali zo známeho čínskeho e-shopu. Každý machruje, kto má drahšie a my máme úplne iné priority,“ povedal pre portál pluska.sk Papp.

Spevák, ktorý sa posledné roky venuje aj gastrónomii tak vybavil svoj veľký deň nielen lacno, ale aj štýlovo. S fotkami z hostiny sa pritom pochválil aj na sociálnej sieti. „Kamaráti ďakujeme za to neskutočné množstvo gratulácií, ktoré nám od Vás prišli! Mali sme to šťastie, že sme mali dokonalú svadbu, ktorá asi ešte predčila naše očakávania a preto chceme z celého srdca poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa na nej podieľali,“ napísal k svadobným snímkam. Snáď mu tentoraz manželstvo vyjde lepšie, ako to prvé, z ktorého má dcérku Isabellku. S Lučeničovou sa rozišiel pred piatimi rokmi, rozvod uzavreli pred rokom v lete. A takmer na deň presne po rozvode sa v kruhu asi 15 najbližších postavil Papp opäť pred oltár.

Robo Papp sa oženil
Robo Papp sa oženil Foto: www.facebook.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom