Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity milujú tetovanie! Pozri, ktoré obrázkom na koži úplne podľahli!

Koláže
16
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Aj celebrity sú len ľudia. Teda aj tetovania si dávajú robiť ako ktokoľvek z nás „obyčajných“. V prípade mnohých známych tvárí to však často nezostane pri jednom, dvoch či troch obrázkoch . Poznáš nejakú známu chodiacu galériu? Pozri sa na niekoľko známych ľudí, ktorí si nechali výrazne skrášliť svoje telo a pokúsili sa tak vyrovnať parížskemu Louvru.

David Beckham svoje bohato zdobené telo, napríklad vypracované bicepsy ukazuje rád, nech je kdekoľvek, hoci aj na basketbalovom zápase.

SITA/AP
SITA/AP

Danny Trejo alias Machete je – napriek tomu, že nepíše smsky ani netweetuje – jednoducho v mnohých ohľadoch neprekonateľný. Napríklad aj vďaka tomu, že jednu ženskú nosí priamo na hrudi. *shock*

SITA/AP
SITA/AP

Časy, keď sa o ňom písalo v súvislosti s Rihannou, sú síce už dávno preč, Chris Brown však rozhodne môže zaujať aj v inej súvislosti. Jeho potetovaná hruď a ruky hovoria za všetko.

SITA/AP
SITA/AP

Poznáš kapelu Mötley Crüe? Ak nie, nevadí, určite ti niečo hovorí aspoň meno jej bubeníka… Tommy Lee síce kde tu tvrdí, že na sebe nemá žiadne obrázky, pravda je však pri pohľade na jeho ruky iná.

SITA/AP
SITA/AP

Travis Barker hrá takisto rád na bicie, ešte radšej však na ne hrá bez trička, aby všetci mohli vidieť jeho naozaj bohato potetované telo.

SITA/AP
SITA/AP

Božský Adam Levine je už síce zadaný, ale keďže to nie je choroba, obdivovať ho môžeš aj tak. Najmä, keď je „hore bez“.

SITA/AP
SITA/AP

Justin Bieber nemôže chýbať nikde, takže nemôže chýbať ani v tomto zozname známych chodiacich reklám na tetovanie. Aj jemu sa, zdá sa, trvalé okrasy tela zapáčili.

SITA/AP
SITA/AP

Asi je len málo tatérov, ktorí sami nemajú žiadne tetovanie. Ale určite nie je málo takých, ktorí nosia svoju prácu stále so sebou. Výborným príkladom je súčasná prvá dáma tetovania Kat Von D, ktorá svoje telo skrášľuje pravidelne nielen šminkami.

SITA/AP
SITA/AP

Gitarista a vokalista pop punkovej kapely Good Charlotte Benji Madden, teda ten potetovanejší zo súrodencov Maddenovcov, je ako maľovaný, pekný ako obrázok.

SITA/AP
SITA/AP

Kto by to povedal, že v súčasnosti mama s veľkým M má toľko tetovaní? Angelina Jolie toho pod šatami skrýva, keď sa človek pozrie lepšie, naozaj viac než dosť. A stále hovoríme len o obrázkoch.

SITA/AP
SITA/AP

Bonus na záver: Čo povieš, keby si mal tú možnosť, teda keby si sa mohol pred viac ako dvomi rokmi zúčastniť volieb v Čechách, volil by si Vladimíra Franza za prezidenta?

https://www.facebook.com/VladimirFranzPrezidentem/photos/pb.360112290725406.-2207520000.1426849255./425336097536358/?type=3&theater
www.facebook.comFoto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor JankaDátum 21. marca 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: