Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Česká Televízia včera vysielala svoje Udalosti niekoľko hodín! Pozri sa, čo sa stalo!

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Prezident ČR Miloš Zeman. Foto: SITA/Jozef Jakubèo
reklama:
reklama:

Diváci Českej Televízie včera darmo čakali na vysielanie dlho očakávaného krimiseriálu s Miroslavom Donutilom a Jiřinou Bohdalovou. Do vysielania správ totiž zasiahla moc najvyššia… Moc štátu, pravdaže.

Pôvodne plánovaný krátky rozhovor s prezidentom Milošom Zemanom sa mal týkať jeho návštevy v Ústeckom kraji. Celý rozhovor by asi pokračoval v poriadku, keby sa moderátorka správ Aneta Savarová nespýtala hlavy štátu, či sa naozaj cíti byť prezidentom desiatich miliónov.

Na túto otázku Miloš Zeman reagoval kladne: „Áno, som prezidentom všetkých, dokonca aj všetkých tých retardovaných detí, ktorých nezodpovední rodičia na mňa útočia. A bol by som aj prezidentom Václava Havla, keby ešte žil, ale on už nežije, takže mi nezostáva nič iné, ako byť prezidentom tých, ktorí ešte žijú a tí, ktorým som prezidentom s celým rešpektom to iste vedia; a tí, ktorí to snáď nevedia, tak tým by som rád pripomenul, že sú medzi nimi aj také pochybné mená ako napríklad…“ Potom začal plynule a bez prerušenia niekoľkohodinový výpočet mien.

Czech Republic Velvet Revolution Anniversary

Na záver Zeman dodal, že zoznam mien nebol úplný, pretože vynechal „krikľúňov z námestí, červenokartičkárov a ďalšie osoby, ktoré nepovažuje za dostatočne známe či významné„.

Moderátorka programu vydržala stáť 40 minút, potom jej priniesol jeden z technikov do virtuálneho štúdia stoličku.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor IvkaDátum 5. februára 2015Zdroj infobaden.cz, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA
K téme
reklama:
reklama:
reklama: