Český prezident zase raz šokoval! "Ku**a sem, ku**a tam!"

Zdieľať
Milos Zeman
Czech Republic's President Milos Zeman wipes his face with a towel after appointing Jiri Rusnok, not pictured, as new Prime Minister of Czech Republic at the Prague Castle in Prague, Czech Republic, Tuesday, June 25, 2013. Acting against the will of major parliamentary political parties in the Czech Republic, Zeman appointed on Tuesday his economic adviser as the country’s new prime minister to form a government of experts, replacing the center-right cabinet of Petr Necas who resigned last week amid a spy and bribery scandal. (AP Photo/Petr David Josek)

Český prezident Miloš Zeman počas relácie, ktorú Český rozhlas vysielal naživo, použil viacero vulgarizmov!

Zeman v relácii poriadne ostro kritizoval prístup vládnej koalície k služobnému zákonu a nadávkami nešetril ani pri vysvetľovaní názvu ruskej punkovej skupiny Pussy Riot a hodnotení jej textov. Český prezident svojimi výrokmi prekvapil aj samotného moderátora relácie Jana Pokorného. Ten hlavu štátu viackrát upozornil a pýtal sa ho, prečo použil toľko vulgarizmov.

Zeman na túto otázku odpovedal: „Ja som inšpirovaný pánom Schwarzenbergom, ktorý v každej druhej vete hovoril ‚hovno‘. No a vzhľadom na to, že ‚pražská kavárna‘ má rada pána Schwarzenberga, tak som sa chcel votrieť do ich priazne.“

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom