Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Českí aj slovenskí youtuberi sa spoja! Spoločne vydajú časopis s názvom JJ

Jj casopis.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Pripravovaný časopis JJ začne vychádzať 15. septembra. Redakcia časopisu bude mať netradičné zloženie. Prispievateľmi nebudú novinári ale samotní youtuberi. Tešiť sa môžeme na množstvo zaujímavých tém.

Rozhovory, životné príbehy, poradňa pre teenagerov či na články  o životnom štýle alebo herných novinkách.

Ak ste fanúšikmi Fallenky, tak bude pre vás prvé číslo obzvlášť mimoriadne. Pravidelná rubrika Youtuber mesiaca sa bude venovať práve jej. Časopis prinesie aj Chill out zónu a komiks s hrdinami knihy Já, JůTuber.

Na akých youtuberov sa môžete tešiť? Martin Rota, Peeetaaa TV, DorotaNoon, Zachy, All Sarah All, MadBros a ďalší. Periodikum bude navyše dvojjazyčné. Keďže sa na ňom podieľajú slovenskí aj českí youtuberi, vychádzať bude v oboch jazykoch.

Rozdielne sú aj čísla výtlačkov v oboch krajinách. Slovensko prinesie 20 000 výtlačkov, kým v Česku ich bude 70 000. U nás si ho kúpite za 2,99 a u susedov za 59 Kč.

Krst pripravovaného časopisu sa uskutoční 14. septembra. Jeho súčasťou sa môžete stať aj vy prostredníctvom súťaže. Stačí rozpoznať aspoň siedmich youtuberov na obálke nového časopisu a vyplniť formulár s kontaktnými údajmi.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 3. septembra 2016
reklama:
reklama:
reklama: