Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cestovanie portálom do inej dimenzie 2. časť. 45-sekundové video s krútiacim sa vortexom, či zmiznuté auto počas jazdy

Car on country road
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Niektorí ľudia tvrdia, že portály medzi svetmi a časmi naozaj existujú. Cestovanie portálmi a príbehy o tom sú vyšetrované UFO výskumníkmi a organizáciami pre ich zvláštnosť. Ešte aj ľudia podieľajúci sa na projektoch v CERNe hovorili v svetlých farbách a s nádejou v hlase o tom, že čoskoro hádam budú schopní lepšie pochopiť ostatné dimenzie. Avšak čím lepšie chápeme, že sú ďalšie dimenzie a že ľudia ich môžu vnímať, tým viac sa zdá, že tieto zážitky sú s nami počas celej histórie, len sme ich doteraz nevideli. Tu je pár príbehov, pričom všetky sú bizarne jedinečné.

Vortex

V lete 2016 sa objavilo 45-sekundové video zobrazujúce krútiaci sa vortex (parapsychologický a záhadologický termín pre oblasť resp. miesta na zemskom povrchu vykazujúce relatívne trvalé fyzikálne anomálie). Zvláštny objekt vošiel do vortexu predtým, ako zmizol. Asi nie je prekvapením, že sa objavilo mnoho komentárov od ľudí, ktorí veria, že to je dôkaz o portáli na iné miesto. O portáli v priestore a čase. Video je veľmi zaujímavé a má mnoho vzhliadnutí na youtube. Niektorí skeptici hovoria, že je to len záznam, kde sú zachytené „potornádové“ efekty. Iní veria, že video je proste falošné.

Auto

Video bolo natočené v roku 2015 políciou v Los Angeles a ukazuje ako auto zmizne len tak do priestoru. Pri rýchlosti akou išlo prenasledované auto sú tu tri možnosti: vodič auta vedel, že tam portál je, portál vytvoril samotný vodič alebo portál sa objavil nečakane aj pre vodiča. Samozrejme, to sú teórie, podľa ktorých je záznam pravdivý. Pretože to môže byť aj šikovný podvrh. Na videu sledujeme ako polícia prenasleduje vodiča, ktorý si zrazu vyberie odbočku smerom von z mesta, do tichšej štvrte. Ako auto odbočí poslednýkrát, jednoducho zmizne z kamery. Policajné vozidlo príde presne pred pred drôtený plot, ktorý je úplne nepoškodený. Hoci nie sú žiadne dôkazy potvrdzujúce, že záznam je autentický, nie je ani jasné, či je falošný. Možno je to záznam niečoho úplne čudného, čo sa proste len stalo a podarilo sa to nakamerovať.

Muž

Toto video ukazuje muža kráčajúceho cez dvere. Zavreté dvere zavretého obchodu. Je to ako keby sa objavil nejaký prebleskujúci portál. Video sa objavilo na internete v apríli 2016, hoci podľa dátumu na zázname je video staršie. Nevie sa, kde bol záznam natočený, ani či ide o podvrh alebo skutočný záznam muža smerujúceho do portálu. Muž v kapucni vyzerá, že vchádza priamo cez zamknuté dvere za sprievodu zvláštnych zábleskov (čo môže byť tiež kvôli kvalite priemyselnej kamery). Rovnaké záblesky svetla sa objavujú, keď muž vychádza von- rovnako cez zavreté dvere. Zatiaľ čo niektorí ľudia nazývajú muža v kapucni „cestovateľom v čase a priestore“, podľa väčšiny ide o šikovný podvrh.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 13. marca 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: