Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cestovanie portálom do inej dimenzie. Železné rameno neviditeľnej bytosti, či záhadná 150-minútová jazda autom

Feature a portal 479814910 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Niektorí ľudia tvrdia, že portály medzi svetmi a časmi naozaj existujú. Cestovanie portálmi a príbehy o tom sú vyšetrované UFO výskumníkmi a organizáciami pre ich zvláštnosť. Ešte aj ľudia podieľajúci sa na projektoch v CERNe hovorili v svetlých farbách a s nádejou v hlase o tom, že čoskoro hádam budú schopní lepšie pochopiť ostatné dimenzie. Avšak, čím lepšie chápeme, že sú ďalšie dimenzie a že ľudia ich môžu vnímať, tým viac sa zdá, že tieto zážitky sú s nami počas celej histórie, len sme ich doteraz nevideli. Tu je pár príbehov, pričom všetky sú bizarne jedinečné.

Harry Turner

Napriek tomu, že dosiahol svoj konečný cieľ na novej trase, vodič kamiónu Harry Turner si nepamätal nič z cesty. Vie len, že mal v ruke zbraň a prázdne náboje roztrúsené po kabíne svojho vozidla, čo znamená, že vystrieľal všetkých osem nábojov. Potom na neho prišla záplava spomienok. Jeho kamión bol pohltený jasným svetlom, keď išiel do Fredericksburgu z Winchesteru vo Virgínii. Zdá sa, že vodič so svojím kamiónom bol v ničote. Ako sa jeho myseľ motala a trieštila, dvere na kabíne sa náhle rozleteli a nejaké železné rameno ho chytilo za ruku. V úplnej panike našiel zbraň, aj keď nevidel žiadneho viditeľného útočníka, na ktorého by mohol vystreliť. Ďalšia vec, ktorú si pamätá je to, že boli tri hodiny ráno a on sedel na parkovisku v sklade, na mieste dodania. Cesta mala mať 130 kilometrov, avšak po analýze vozidla sa ukázalo, že prešiel len 27 kilometrov. Turner verí, že vstúpil do portálu a došlo k stretnutiu s inými bytosťami. Alebo aspoň jednou bytosťou, ktorá ho chytila a na ktorú vystrieľal zásobník. Incident je stále nevysvetlený.

listverse.com

Roztopené auto

Pri jazde domov ulicami Chicaga istá študentka zažila to, o čom sa neskôr domnievala, že bolo cestovanie portálom do inej dimenzie. Bol november 2008, keď sa to stalo- akoby sa niečo pred ňou a za ňou zrazu uzavrelo. Hoci bola jedinou osobou na ceste, zrazu započula hlasné rany. Zdalo sa, že pochádzajú z jej vozidla. Bolo to, ako keby sa ju niekto neviditeľný snažil vytlačiť z cesty. Jeden úder bol taký tvrdý, že ju prinútil odbočiť do druhého pruhu. Vtedy búchanie prestalo tak rýchlo a tak náhle ako začalo. Dievča vystúpilo z auta, aby si pozrelo škody. Na jej prekvapenie boli okná a vlastne aj auto v poriadku. Až na to, že karoséria na dverách jej auta vyzerala, ako keby bola roztavená prudkým teplom alebo výbuchom. Na celom aute sa nenašli žiadne stopy po inom vozidle, ktoré by na aute boli, ak by došlo k stretu dvoch vozidiel. Študentke nič nebolo, hoci ak by došlo k výbuchu alebo tlačeniu, ktoré spôsobilo roztavenie karosérie, mala byť zranená. Nikto si to nedokáže vysvetliť.

jalopnik.com

Rodina Mannových

Ako viezol John Mann domov svoju manželku Gloriu, ich dve deti a jeho sestru, bola to 90-minútová jazda, na ktorú bol zvyknutý. Avšak tentokrát trvala 150 minút a bola to najzvláštnejšia jazda, akú kedy rodina zažila. Po asi pol hodinovej ceste si všimol na oblohe divné svetlo, ktoré sa javilo byť stále bližšie a bližšie. John nakoniec auto zastavil a vyšiel sa von pozrieť lepšie na tú zvláštnosť. Jeho rodina na neho začala kričať, aby sa vrátil naspäť do auta, keď sa svetlo veľmi priblížilo. John tak urobil, ale uvedomil si, že už nie je na ceste. Auto bolo v nejakom druhu „zaisteného tunela“, ktorý sa hýbal sem a tam. Bez toho, aby vedel ako sa tam dostal, dostal sa aj späť na diaľnicu blízko ich domu. Ubehli takmer dve hodiny. John sa pokúsil na druhý deň nájsť tú istú cestu, ale akokoľvek sa snažil, nepodarilo sa mu to. Ako keby sa ocitol v nejakom portáli.

listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 12. marca 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: