Chceš zažiť poriadnu halloweensku atmosféru? Potrebuješ k tomu tieto filmy!

Zdieľať
The Week That Was in Latin America Photo Gallery
In this Wednesday, Oct. 30, 2013 photo, Lineth Mollo, who portrays Samara Morgan, the central character of 'The Ring' horror film, poses for a photo before performing her role in the, 'House of Terror' haunted house, during a Halloween night in El Alto, Bolivia. Bolivians from La Paz and El Alto, mostly of Aymara descent, have started to embrace the American Halloween celebration, fusing characters adapted from the Andean culture such as 'la cholita' and creepy creatures of U.S. horror films. (AP Photo/Juan Karita)

Najobľúbenejší americký sviatok je konečne tu! Pred tebou je najstrašidelnejšia noc roka.

Halloweenuž dávno nie je len záležitosťou Američanov. Z roka na rok si získava čoraz viac priaznivcov aj u nás. Strašidelné masky či výzdoba – aj toto jej súčasťou 31. októbra takmer po celom svete. No ak chceš prežiť pravú halloweensku noc, potrebuješ aj niečo iné. Strašidelnú, priam hororovú atmosféru!

Aby si takúto atmosféru mohol vytvoriť aj u seba doma, vybrali sme pre teba zopár filmov stvorených na tento večer. A nejde o nijaké béčkové snímky, ale o desať najobľúbenejších a najlepších hororov podľa slovenských a českých divákov. Je už len na tebe, ktorý si vyberieš.

1. Mlčanie jahniat (1991)

2. Votrelci (1986)

3. Votrelec (1979)

4. Spalovač mrtvol (1968)

5. Osvietenie (1980)

6. Psycho (1960)

7. Šiesty zmysel (1999)

8. Čarodejov učeň (1977)

9. Vec (1982)

10. Čakaj, kým sa zotmie (1967)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom