Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapík ju plesol po zadku a ona zareagovala tak, že sa rozplakal. Viacerí s jej reakciou nesúhlasia

Horizon33_2017 7 6_13 11 21.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.boredpanda.com
reklama:
reklama:

Túto situáciu poznajú mnohé ženy – ste s priateľkami vonku v bare alebo niekde na diskotéke, keď k vám pristúpi nejaký hlupák a myslí si, že sa vás môže dotýkať kde chce a ako chce…

Do podobne nepríjemnej situácie sa dostala aj Krystal Olsen, barmanka z New Yorku pracujúca v Arizone. So situáciou sa však vyrovnala po svojom a v závere incidentu skončil otravný chlapík na zemi v putách a so slzami v očiach.

Woman shames guy who assaulted her krystal 595b65d4752a6__700.jpg
Foto: www.imgur.com

„Tento chlapík ma chytil za zadok, tak som ho vytiahla von v páke a on mnou vrazil do steny. A keď ho zatkli, rozplakal sa ako s*ka.“

Woman shames guy who assaulted her krystal 595b65d5f2dd7__700 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Tento tweet sa okamžite stal virálnym. A ako to už na internete chodí, objavili sa nielen pozitívne, ale aj negatívne reakcie na konanie tejto drsnej ženy. Je však dosť smutné, že aj dnes žen musia žiť v strachu zo sexuálneho obťažovania a to rovno na verejnosti a takéto obťažovanie je vlastne ticho tolerované.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 6. júla 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: