Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Majo sa zveril so svojimi nepríjemnými príhodami – obťažovali ho cudzí muži!

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Majo vydal video, v ktorom svojim odberateľom porozprával o dvoch celkom nepríjemných príhodách, keď ho obťažoval neznámi muži…ako tieto situácie nakoniec dopadli?

Jedno ráno, keď Majo išiel so svojou najlepšou kamarátkou vlakom do školy, si k nim do kupé prisadol neznámy muž. Majo vtedy sedel pri okne s „vyšpúlenou riťkou“ ako to nazval, aby mu bolo pohodlne. V kupé bolo dosť miesta, no muž si sadol tak, aby sa nohami dotýkal Majovho pozadia. Zhrozený youtuber si hovoril, že toto nemôže byť pravda.

www.youtube.com

Majo sa posunul, aby sa ho mužove nohy už nedotýkali. Muž sa však posunul tiež, a tak sa Majo posunul ešte raz, no muž urobil to isté. Vtedy Majova kamarátka Adela zatvorila oči, aby mohla spať a muž začal doslova „vystrájať ródeo“, ako to nazval Majo. Vtedy ho muž chytil za zadok. Do kupé si prisadli ďalší cestujúci, no nikto sa Maja nezastal.

Sám Majo nemal dosť energie na to, aby mužovi niečo povedal alebo mu rovno vlepil. Mužovi však jeho „hnusnú nechutnú paprču“, ktorá bola tam, kde nemala byť, zasadol z celej sily. Na ďalšej zastávke sa Majo s Adelou tvárili, že vystupujú, no pritom si len presadli do iného kupé. Potom už mali kľud.

Majovi sa však stal ešte jeden podobný príbeh. Ten si môžete tiež vypočuť v jeho videu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 3. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: